Mojsheho šop - kosher zbožíčko

Avatar uživatele
Mojshe
Příspěvky: 789
Registrován: 19 Lis 2008, 21:07
SHŠ: Rattenschwanz, C.of st. George

Mojsheho šop - kosher zbožíčko

Příspěvek od Mojshe »

kdo ještě neznáš mojsheho, tak pohleď :
http://mojshe.sweb.cz/
zatím nože, spony, doubletové končíky a pár dalších nezbytností, ale sortiment se stále rozrůstá...
Jákob aka Mojshe
-----------------------
www.armabohemia.cz
www.mojshe.sweb.cz
Avatar uživatele
Olaff
Příspěvky: 303
Registrován: 10 Pro 2006, 23:53
Místo/Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Mojsheho šop - kosher zbožíčko

Příspěvek od Olaff »

My sme odtial uz cosi malo vzali, boticky pre dievky a nejake noziky... Noziky celkom vyhovuju, dokonca aj rezu...:D

S botami je trochu problem, kedze objednana topanka s velkostou 38 bola takmer dobra aj mojej 41. Takze asi plati, ze treba objednavat o cislo az dve mensie. Inak s prevedenim panuje celkom spokojnost, obzvlast s prihliadnutim na cenu...

Co sa tyka jednania - absolutna spokojnost, velmi korektne, vsetko slubene bolo dodrzane.

Drzim palce, nech vam to frci aj nadalej.
"Humor je boj s lidskou hloupostí. V tomto boji nemůžeme nikdy vyhrát, ale nikdy v něm nesmíme ustat. Ovšem pozor na zmýlenou - ten, koho považujeme za blbce, považuje za blbce nás. Jde o to nevyvraždit se." Jan Werich
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Mojsheho šop - kosher zbožíčko

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Mojshe... obchodník, který na dnešní poměry prodává nedostatkové zboží ve velmi přijatelné cenové výši. Má příjemné vystupování a jako jeden z mála rád smlouvá. ;)
Avatar uživatele
Maršálek
Příspěvky: 1064
Registrován: 24 Lis 2008, 12:07
Místo/Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Mojsheho šop - kosher zbožíčko

Příspěvek od Maršálek »

...a příští týden mu začnu zhotovovat úřední doklad o pokřtění, to aby ste mu nenadávali do židů :lol: :lol: :lol:
jeho podnik tedy ponese všechny potřebné záruky :lol:
Avatar uživatele
Siegfried
Chaos
Chaos
Příspěvky: 2676
Registrován: 05 Pro 2006, 11:12

Re: Mojsheho šop - kosher zbožíčko

Příspěvek od Siegfried »

Na žida velmi slušný člověk, dokonce si zakázal lichvu, takže ještě pokřtít a bude z něj dobrý měšťan .)

Protož, prosím, povstaň Pane Bože vojsk, silný mstiteli, jenž mstíš hřiechy otcóv nad syny až do třetieho i čtvrtého pokolenie! Pozdvihni sě, jenž súdíš zemi, odplať otplatu pyšným a na tohoto přezřejmého potupitele tvého nepoškvrněného zákona a znamenitého haněče a tvých věrných lítého záhubci ruku tvé pomsty ztáhni!
Avatar uživatele
Mojshe
Příspěvky: 789
Registrován: 19 Lis 2008, 21:07
SHŠ: Rattenschwanz, C.of st. George

Re: Mojsheho šop - kosher zbožíčko

Příspěvek od Mojshe »

Ó díky šlechetný maršálku...


... zaručeně za to vymyslíme nějakou vrkakte slevičku... :bigsmurf:
Jákob aka Mojshe
-----------------------
www.armabohemia.cz
www.mojshe.sweb.cz
Avatar uživatele
noxter
Příspěvky: 217
Registrován: 12 Pro 2008, 00:13
SHŠ: http://www.rytiri.com/
Místo/Bydliště: Ostrava

Re: Mojsheho šop - kosher zbožíčko

Příspěvek od noxter »

Zdravím,
mám takový malý problém.... u Mojseho jsme si cca před 4 měsíci objednali asi 160 nákončí na šňůrek a pár spon na pásky, ze začátku s námi komunikoval, a domlouvali jsme se že bude zpoždění protože nemá momentálně tolik množství na skladě. Žel bohu doba notně pokročila a my jsme se stále nedočkali zboží ani nějaké domluvy, na poslední emaily neodpovídá a ani na sz kterou jsem mu tady na brodci poslal. nejde tak ani o to zboží, protože jsme ho neplatili, jen mě mrzí, že nevíme jak na tom jsme, jestli si máme objednat jinde nebo co se děje?? Pokud mátě někdo nějaké zprávy, prosím podělte se nejlíp by bylo kdyby se vyjádřil sám Mojshe

Děkuji Noxter
Kdo uteče vyhraje, kdo nepřijde nemusí utíkat...
jirilucius
Příspěvky: 22
Registrován: 04 Lis 2008, 14:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Mojsheho šop - kosher zbožíčko

Příspěvek od jirilucius »

noxter napsal:Zdravím,
mám takový malý problém.... u Mojseho jsme si cca před 4 měsíci objednali asi 160 nákončí na šňůrek a pár spon na pásky, ze začátku s námi komunikoval, a domlouvali jsme se že bude zpoždění protože nemá momentálně tolik množství na skladě. Žel bohu doba notně pokročila a my jsme se stále nedočkali zboží ani nějaké domluvy, na poslední emaily neodpovídá a ani na sz kterou jsem mu tady na brodci poslal. nejde tak ani o to zboží, protože jsme ho neplatili, jen mě mrzí, že nevíme jak na tom jsme, jestli si máme objednat jinde nebo co se děje?? Pokud mátě někdo nějaké zprávy, prosím podělte se nejlíp by bylo kdyby se vyjádřil sám Mojshe

Děkuji Noxter
Proc nezvednes to bezdratove sluchatko a nezavolas primo jemu? Neni nic jednoduzsiho nez zavolat nez se pidit po nem tady.
:D
Avatar uživatele
noxter
Příspěvky: 217
Registrován: 12 Pro 2008, 00:13
SHŠ: http://www.rytiri.com/
Místo/Bydliště: Ostrava

Re: Mojsheho šop - kosher zbožíčko

Příspěvek od noxter »

Ono to původně řešil, kolega já jsem to v poslední dnech jenom korigoval, a nějak mě takové jednoduché řešení nenapadlo :( .....každopádně jsem zavolal a snad je to vyřešené
Kdo uteče vyhraje, kdo nepřijde nemusí utíkat...
Avatar uživatele
Mahy
Příspěvky: 549
Registrován: 22 Zář 2008, 21:43
Místo/Bydliště: Třebíč

Re: Mojsheho šop - kosher zbožíčko

Příspěvek od Mahy »

prosím tě jak je to vyřešené- pár lidí od nás čeká na přezky taky už dost dlouho. Ono se to potom když tu objednávku dostáváš na čtyřikrát na tom poštovným už moc nevyplácí :(
Quod licet Jovi, non licet bovi
Rychlokvaška ve všech směrech
http://polnimyslivci.webnode.cz/
Avatar uživatele
Mojshe
Příspěvky: 789
Registrován: 19 Lis 2008, 21:07
SHŠ: Rattenschwanz, C.of st. George

Re: Mojsheho šop - kosher zbožíčko

Příspěvek od Mojshe »

bohužel se mi po cestě ztratila část zásilky, takže se musela řešit znovu.

takže pokud jsme byli původně dohodlí, že to pošlu až najednou, nebudu radši čekat na to co chybí, ale pošlu tu část, co zrovna je, zbytek až později.

samozřejmě že poštovné se platí jen u té první zásilky... koho by mohlo napadnout 4x poštovné??? :drunken:

jinak sorry za to dlouhé mlčení skoro 14 dní jsem bojoval s angínou...
Jákob aka Mojshe
-----------------------
www.armabohemia.cz
www.mojshe.sweb.cz
Avatar uživatele
Mahy
Příspěvky: 549
Registrován: 22 Zář 2008, 21:43
Místo/Bydliště: Třebíč

Re: Mojsheho šop - kosher zbožíčko

Příspěvek od Mahy »

Super! Jak to tedy vypadá s nabídkou? Budeš tam mít přezky? Kamarád tě bude oslovovat s nožíkem tak bychom vzali i nějaké přezky. Mahy
Quod licet Jovi, non licet bovi
Rychlokvaška ve všech směrech
http://polnimyslivci.webnode.cz/
Avatar uživatele
Mojshe
Příspěvky: 789
Registrován: 19 Lis 2008, 21:07
SHŠ: Rattenschwanz, C.of st. George

Re: Mojsheho šop - kosher zbožíčko

Příspěvek od Mojshe »

kdo to ještě nečetl, zrovna mám zlomenou nohu.

mám zatím na noze jen nechodící sádru, ale příští týden na ni dostanu chodící podpatek, takže budu moct do suterénu zabalit a odeslat tu první várku zboží, co komu dlužím....
Jákob aka Mojshe
-----------------------
www.armabohemia.cz
www.mojshe.sweb.cz
Avatar uživatele
Oblan
Příspěvky: 83
Registrován: 13 Pro 2008, 00:19
Místo/Bydliště: Javornice ,Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mojsheho šop - kosher zbožíčko

Příspěvek od Oblan »

Zdravím,
chci se zeptat má někdo nějaké zkušenosti co se týče bot od Mojsheho? Mám na mysli spíš funkční než logistickou stránku, jako jestli je to z moc tenky kůže, ve vlhku se rozpadají švy nebo takové věci... Zkoušeli jste je už v nějakých extrémních podmínkách? Díky za odpovědi O.
Avatar uživatele
Corin
Příspěvky: 29
Registrován: 28 Srp 2008, 09:43
Místo/Bydliště: Slezsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Mojsheho šop - kosher zbožíčko

Příspěvek od Corin »

Zdravím, Moc se mi líbí Mojshem nabízené nože a chtěl bych se zeptat v jakém rozpětí jsou používány podobné?? (o 15. stol. nepochybuji, mm pocit že jsem pár podobných viděl na obrazech) Předem mockrát děkuji za odpověď
Přeji pěkný den...
Odpovědět

Vrátit se na “Ostatní řemesla”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti