Husitské lněné táborové šaty

Odpovědět
Gaome
Příspěvky: 9
Registrován: 16 Lis 2013, 22:27

Husitské lněné táborové šaty

Příspěvek od Gaome »

Dělám bohatší ženu a lepší šaty mám z vlny, jenže v táboře v blátě nebo ve vedru chci jen lněné ale bohatá by asi neběhala jen tak ve lněných. Napadlo mě udělat tedy spodní len a svrchní s krátkým rukávem jenže bylo málo látky takže jsem zvolila střih z malých ouských dílů který se sbíhá pod paží. Takže na každém boku je pět švů. Doufám že je tento střih ok ale vzhledem k šíři látky jsem neměla moc na výběr. Šaty jsou zatím jen nastehované částečně rukou částečně strojem ale chci je šít ručně. momentálně nemají ani zapínání a budou určitě vypasovanější. Jen se chci zeptat je ok u tak širokého výstřihu letních šatů aby byly na ramínka? nebo mám dodělat rukávy krátké, nemám totiž moc látky. A celkově se chci zeptat zda má cenu to došívat nebo je to celé s lněnými šaty blábol? díky všem za případné odpovědii a doufám že jich pár bude ;)

omlouvám se že je to focené kalkulačkou ale nemám lepší přístup k technice tak doufám že pro to co se ptám to postačí

Obrázek

Obrázek
Odpovědět

Vrátit se na “Oděvy, boty a doplňky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 1 host