Budyně 2011 - po bitvě

byl jsem tady a támhle...
Avatar uživatele
Random
Příspěvky: 1287
Registrován: 04 Lis 2007, 20:15
SHŠ: Fäähnli Rattenschwanz
Kontaktovat uživatele:

Re: Budyně 2011 - po bitvě

Příspěvek od Random »

ad pavézy - jejich smyslem bylo poskytnout jasný cíl lučištníkům. Nejsme na luky moc zvyklí a poslední bitva, kde do nás stříleli, ukázala, že soustředěná palba (pokud máme disciplinovaně padat), nás pročistí víc, než se hodí do scénáře :badgrin:
Krytí vlastních střelců - pokud vím, u Švýcarů nebylo obvyklé, upřednostňovali mobilitu střelců, nicméně u obléhání bychom to asi obhájili. Ono, popravdě řečeno, u děl měly být tarasy, ale taky to nějak nevyšlo ...

ad dětská stezka - byla v části příkopu od můstku vpravo, když vyjdeš z hradu. Příště lépe označníme a alespoň nějakou disciplínu zkusíme nechat nahoře v parkánu.
"Ad ultimum!"
Avatar uživatele
Veceslav
Příspěvky: 139
Registrován: 05 Črv 2009, 15:44
Místo/Bydliště: Praha

Re: Budyně 2011 - po bitvě

Příspěvek od Veceslav »

Zdar všem, poněkud později, ale přes to.

Začnu sebekritikou - omlouvám se za x chyb, které se vyskytly z mé strany. Jako případ za všechny uzmutí klíčů z kuchyně - bral jsem je s myšlenkou na to aby se neztratily a nakonec to bylo tak, že díky mé rozlítanosti "zmizely" stejně.

Vím o tom a pracuji na zlepšení. :salute:

Akce jako taková se podle mě povedla. Takže všem co na tom nechali práci energii, pot krev a nervy. :clap:

Kuchyně byla super, "zlepšení" podávané stravy za poplatek je v řešení. Jinak já byl ten co tlačil na pilu ohledně rozpočtu a mé velké díky patří Věrce, pže to co dámy v kuchyni zvládly vykouzlit za ty drobné co jsme jim se skřípěním zubů povolili opravdu dobroty.

Tak a teď se těším na další ročník - dobrovolníci na pomoc s organizací před akcí a práci na místě vítáni.

BTW Díky fotografům za mé zvěčnění - sluší mi to. :p
Avatar uživatele
Michal Medvěd
Příspěvky: 19
Registrován: 28 Led 2008, 16:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Budyně 2011 - po bitvě

Příspěvek od Michal Medvěd »

Když už tak jdu kolem - udělal se někomu názor na naše romantické ploužení nahoře v sále? Um-ca-ca, um-ca-ca?
Avatar uživatele
Random
Příspěvky: 1287
Registrován: 04 Lis 2007, 20:15
SHŠ: Fäähnli Rattenschwanz
Kontaktovat uživatele:

Re: Budyně 2011 - po bitvě

Příspěvek od Random »

Udělal, děkuji za optání :badgrin:

Obecná chvála, kteoru si zasoužíte, ale o které jistě víte, takže nic nového. :clap: :clap: :clap:

Délka vystoupení, struktura, kombinace se zpěvem, mluvené slovo, vše bylo přiměřené a s grácií provedené, což diváci to podle námi posbíraných ohlasů dost ocenili.

Zbytek jde za organizátory, takže se ti ozvu napřímo.
"Ad ultimum!"
Odpovědět

Vrátit se na “Hodnocení akcí”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů