Dobývání Malešova (2007)

byl jsem tady a támhle...
Avatar uživatele
Pája1111
Bůh inhumačních technik
Bůh inhumačních technik
Příspěvky: 1308
Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
SHŠ: Divoké svině
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvek od Pája1111 »

Mrkvoslav napsal:Pájo, takže sračka na export? :)
Áno! Přesně tak. A je krásný pocit to vidět někoho pít, ovšem než vám to zkazí tím, že vám nabídne :oops:
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
Avatar uživatele
Mrkvoslav
Příspěvky: 4
Registrován: 10 Pro 2006, 00:04
Místo/Bydliště: Prága
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mrkvoslav »

Pro tu příležitost se vždycky hodí mít s sebou kapku protijedu ;)
Omnia vincit Daucus carota!
Avatar uživatele
Broďan
Bůh cynismu
Bůh cynismu
Příspěvky: 953
Registrován: 03 Pro 2006, 22:40
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Broďan »

Pája1111 napsal:Áno! Přesně tak. A je krásný pocit to vidět někoho pít, ovšem než vám to zkazí tím, že vám nabídne :oops:
Jo, mimochodem Pájo, dneska je to třetí den po Malešovu, takže by se ti měly už kejvat zuby a pokud se češeš, tak víš, že ti taky vypadává víc vlasů, než obvykle. Asi tak za tejden začneš vykašlávat kousky plic a taky se ti bude rozpadat pokožka. Pak už to půjde ráz na ráz.
To máš za to, že se vy Moraváci pořád kasáte, jakýho, že máte fištróna a přitom jste jen ješitní a vychcaný. Já si taky na Moravu vozím vlastní alkohol, protože dobře znám recept toho vašeho vínka pro Pražáky (to jsou pro vás všichni Češi, že jo?), prostě na kilo hoven kilo cukru, strčíš to do sudu a máš vínko z Pálavských vrchů s buketem jak hrom. :bootyshake:
Cynik je zlosyn, jehož pokřivené vnímání­ způsobuje, že vidí­ věci jaké jsou, ne jaké by měly být.
Avatar uživatele
Pappi
Hlad
Hlad
Příspěvky: 423
Registrován: 04 Pro 2006, 20:23
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pappi »

Pája1111 napsal:
Siegfried napsal:Myslím, že popisky u obrázků plně vystihují situace, jako vždy se ukázalo, že Martin je skvělý dokumentarista s citem pro to podstatné ze společenského dění.
Pája1111: a ty cháme moc nevyhrožůj nebo dostaneš sudliců :) Čistič na hlavně byl můj .)) Muhehehe a jak je to v tom vtipu o japonských bojových uměních - hever z mazdy to je taky od vás z japonska :) Takže čistič hlavní to je taky od vás z Moravy :)
Od nás z Moravy ano, ale pro pražáky!!! A to je podstatný rozdíl :badgrin:
Hmm a proto jsi u nás jedl zapařenou kýtu, kterou jsme nechtěli vyhodit, pivo jsme také řízli vodou, však to nepoznáte a podstatné pochoutky žraly potajmu ve sklepení.
No to bylo trochu nadsázky, ale bohužel u vás to takto mnohdy opravdu funguje což opravdu nechápu, ale nic možná jsem jen blbej cajzl, že? :toothy7:
Je třeba odpouštěti nepřátelům, ale ne dří­v, dokud nebudou pověšeni.
Avatar uživatele
Pája1111
Bůh inhumačních technik
Bůh inhumačních technik
Příspěvky: 1308
Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
SHŠ: Divoké svině
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvek od Pája1111 »

Pappi napsal:
Pája1111 napsal: Od nás z Moravy ano, ale pro pražáky!!! A to je podstatný rozdíl :badgrin:
Hmm a proto jsi u nás jedl zapařenou kýtu, kterou jsme nechtěli vyhodit, pivo jsme také řízli vodou, však to nepoznáte a podstatné pochoutky žraly potajmu ve sklepení.
No to bylo trochu nadsázky, ale bohužel u vás to takto mnohdy opravdu funguje což opravdu nechápu, ale nic možná jsem jen blbej cajzl, že? :toothy7:
Nebuď smutnej, za původ nikdo nemůže :badgrin:
Broďan: Prozradils recept!!!! A já osobně proti Čížkům nic nemám, jenom vidím, že smějící se bestie jsou malounko citlivější, než jsem myslel....
Neva, pro příště budu jednat v rukavičkách,abych se nikoho za hranicemi nedotknul ( dám si ty rukavice na halebardu :badgrin: )
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
Avatar uživatele
Pappi
Hlad
Hlad
Příspěvky: 423
Registrován: 04 Pro 2006, 20:23
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pappi »

Radim van Ousek napsal:Pokud jste něco nafotili a nemáte místo na webu, pošlete mi fotografie buď na mail, nebo na http://uschovna.cz/
Zdar Vaňousče cos nafotil ty nebo Petra. Máš něco? Sem s tím ať se kurva pokocháme. Doufám, že to nebudou samý fotky hoven, blitek, latrín či podobných lahůdek.
:D
Je třeba odpouštěti nepřátelům, ale ne dří­v, dokud nebudou pověšeni.
Avatar uživatele
Broďan
Bůh cynismu
Bůh cynismu
Příspěvky: 953
Registrován: 03 Pro 2006, 22:40
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Broďan »

Pája1111 napsal:Broďan: Prozradils recept!!!! A já osobně proti Čížkům nic nemám, jenom vidím, že smějící se bestie jsou malounko citlivější, než jsem myslel....
Neva, pro příště budu jednat v rukavičkách,abych se nikoho za hranicemi nedotknul ( dám si ty rukavice na halebardu :badgrin: )
Ale to tak vůbec není, přece víš, že solíme komukoliv a kdykoliv. Stačí jen malá příležitost. Nemáme se navzájem rádi, pouze držíme při sobě, protože jsme charakterní bestie a cítíme morální převahu nad většinou národa. Otázkou zůstává, zda kočovné tlupy živořící na východní výspě republiky ještě k tomuto národu patří.
Cynik je zlosyn, jehož pokřivené vnímání­ způsobuje, že vidí­ věci jaké jsou, ne jaké by měly být.
Avatar uživatele
Pappi
Hlad
Hlad
Příspěvky: 423
Registrován: 04 Pro 2006, 20:23
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pappi »

Jak ruce na helebardu, vždyť ty ji pokud sem dobře viděl, umíš držet pouze v zubech. :D
He citlivější a s kým se máme jako kočkovat, když bratři Slováci odpadli a jiné kocourky na hraní nemáme to se jako budeme peškovat s Plzeňákama jó, když pivsona vařej nejlepšího.
Je třeba odpouštěti nepřátelům, ale ne dří­v, dokud nebudou pověšeni.
Avatar uživatele
Pappi
Hlad
Hlad
Příspěvky: 423
Registrován: 04 Pro 2006, 20:23
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pappi »

Ovšem teď sem si vzpoměl. Jó Plzeňáci jsou taky pěkný kurvy. Ukradli bratru Čapkovi velblouda kterej by jinak zkončil v Českém Brodě. Proto mám radši Budvar z Budějíííc. Plzeňáky prý po něm bolí hlava.
Je třeba odpouštěti nepřátelům, ale ne dří­v, dokud nebudou pověšeni.
Avatar uživatele
Pája1111
Bůh inhumačních technik
Bůh inhumačních technik
Příspěvky: 1308
Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
SHŠ: Divoké svině
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvek od Pája1111 »

Martin Broďan napsal:
Pája1111 napsal:Broďan: Prozradils recept!!!! A já osobně proti Čížkům nic nemám, jenom vidím, že smějící se bestie jsou malounko citlivější, než jsem myslel....
Neva, pro příště budu jednat v rukavičkách,abych se nikoho za hranicemi nedotknul ( dám si ty rukavice na halebardu :badgrin: )
Ale to tak vůbec není, přece víš, že solíme komukoliv a kdykoliv. Stačí jen malá příležitost. Nemáme se navzájem rádi, pouze držíme při sobě, protože jsme charakterní bestie a cítíme morální převahu nad většinou národa. Otázkou zůstává, zda kočovné tlupy živořící na východní výspě republiky ještě k tomuto národu patří.
Add.1 Jsem ze severu!!! O tom jsme se na Malešově bavili :D
Add.2Národ? To jako, že se někdo někde narodil? No u tebe se dá mluvit o vyskytnutí, ale o narození a zařazení do národa určitě ne! :badgrin:
Brno,hrrr!!! Tfuj, co to říkám..... :?
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
Avatar uživatele
Broďan
Bůh cynismu
Bůh cynismu
Příspěvky: 953
Registrován: 03 Pro 2006, 22:40
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Broďan »

Pája1111 napsal: Add.2Národ? To jako, že se někdo někde narodil? No u tebe se dá mluvit o vyskytnutí, ale o narození a zařazení do národa určitě ne! :badgrin:
Brno,hrrr!!! Tfuj, co to říkám..... :?
Hehe, a to je právě špatně. Já sám jsem se dlouho domníval, že jsem se vyskytl před mnoha lety, jako chlapec předškolního věku a hodní lidé si mne osvojili. Dnes však už s jistotou vím, že jsem se narodil. A dokonce v porodnici v Českém Brodě!! Byl jsem donucen k tomuto pátrání předloni, když jsem se rozváděl. Jelikož jsem svojí pravou identitu včetně rodného čísla a místa narození doložil u soudu požadovanými dokumenty a soud tuto skutečnost uznal, mohu s klidem konstatovat, že jsem naprosto čistokrevný Čech a navíc Broďan, a kdo je víc!!

... na rozdíl od někoho, že Pájo?, kdo si není jistý, zda se jeho předek spářil s opicí nebo mongolským nájezdníkem.
Cynik je zlosyn, jehož pokřivené vnímání­ způsobuje, že vidí­ věci jaké jsou, ne jaké by měly být.
Avatar uživatele
Pája1111
Bůh inhumačních technik
Bůh inhumačních technik
Příspěvky: 1308
Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
SHŠ: Divoké svině
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvek od Pája1111 »

Tak jinak! Já jsem Čech jak poleno. Má matka je napůl Němka a z polovice Švédka.Můj otec je z Brna. Kde je asi tak polovina vzdáleností? V Čachách...asi teda.
Jó Louny, Podbořany, krajino mého mládí, kde má babička sudeťačka mě mlátila dědovým páskem a německy mi nadávala, když jsem rozbil houpací křeslo..... A můj vlastenecký dědeček, který zemřel při obraně vlasti při útoku na Moskvu? :D Jsem rád, že se tohoto nedožil, kdy krajané sobě spílají a podkuřují národnostními rozepřemi. Až přijedeš zase do Brna, rozložíme mapy a namalujeme novou demarkační linii. :badgrin:
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
Avatar uživatele
Broďan
Bůh cynismu
Bůh cynismu
Příspěvky: 953
Registrován: 03 Pro 2006, 22:40
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Broďan »

No dobrý, no, jseš teda taková směska, tak už do tebe radši rejt nebudu. Jo, a tou demarkační linií mám rozumnět, že byste jako chtěli svojí vlastní rezervaci? V tom bych problém neviděl. Akorát by to bylo lepší ještě trochu víc na východ. Tam jsou krásný zatravněný stepi a hojnost všeho.

Uff, mám takovej pocit, že by ta vzájemná výměna pravdy a lásky na tohle téma už mohla stačit. Broda Hrr!!
Cynik je zlosyn, jehož pokřivené vnímání­ způsobuje, že vidí­ věci jaké jsou, ne jaké by měly být.
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Pappi napsal: Zdar Vaňousče cos nafotil ty nebo Petra. Máš něco? Sem s tím ať se kurva pokocháme. Doufám, že to nebudou samý fotky hoven, blitek, latrín či podobných lahůdek.
:D
Moje letošní Malešovská sbírka je velmi chudá. Budu si holt muset vždycky vybrat -buď akci dokumentovat, nebo se jí účastnit. Příští Malešov bych chtěl nafotit. Neznamená to však, že opustím Výkvět žoldnéřstva a Výkvět feminismu.

Na fotogalerii teprve pracuju. Mám ale nějaký pokurvený monitor, takže nevím, jak to bude vypadat na jiném PC. :?
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Odpovědět

Vrátit se na “Hodnocení akcí”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti