Dobrá zpráva Brodec byl právě aktualizován! + Blbá zpráva :)

našli jste na fóru nějaké nedostatky? Pište sem...
English - introduction
Avatar uživatele
Supík
Příspěvky: 482
Registrován: 24 Kvě 2009, 19:18
SHŠ: Malchus
Kontaktovat uživatele:

Dobrá zpráva Brodec byl právě aktualizován! + Blbá zpráva :)

Příspěvek od Supík »

Brodec jsem zase zaktualizoval na novou verzi fora. Vylepšení drobná , hlavně bezpečnost.
Ale co hlavně je VELKA ZMENA, kterou musím vysvětlit. Na Brodec přidám tak během týdne reklamu. KLasickou od google. Případně na věci kolem historie. Slušnej průšvih co? Ale holt ekonomická situace už je taková a aktuální náklady na provoz Brodce odhaduju někde kolem 2000-3000Kč ročně (jen za část provozu VPS. Brodec dělá odhadem tak 60-80% zátěže. Dělají jí hlavně boti, ty nejotravnější z šedivé zóny internetu banuju a šetřím tím dost prostředky serveru) Můj čas nepočítám. Reklama mi odhadem hodí tak půlku částky, tak aspoň něco. A teď bacha, protože nejsem úplnej rošťák, tak jsem nastavil aby se reklama nezobrazovala přihlášeným uživatelům.
Půjde to takhle? :banan:
Avatar uživatele
Kaša
Příspěvky: 1694
Registrován: 08 Srp 2008, 01:19

Re: Dobrá zpráva Brodec byl právě aktualizován! + Blbá zpráva :)

Příspěvek od Kaša »

Paráda! Díky moc Supíku že to držíš při životě .... :thumbup: :clap:
Avatar uživatele
Ignac
Příspěvky: 733
Registrován: 20 Dub 2008, 16:10
SHŠ: kanton Bern
Místo/Bydliště: Praha

Re: Dobrá zpráva Brodec byl právě aktualizován! + Blbá zpráva :)

Příspěvek od Ignac »

I já děkuji, že se o Brodec staráš!
Kritizovat- to znamená usvědčit autora, že to nedělá tak, jak
bych to dělal já, kdybych to uměl.

Čapek K.
Avatar uživatele
Supík
Příspěvky: 482
Registrován: 24 Kvě 2009, 19:18
SHŠ: Malchus
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrá zpráva Brodec byl právě aktualizován! + Blbá zpráva :)

Příspěvek od Supík »

Tak zase jedna aktualiace fóra. A hlavně přesun na nový server. Stěhování hlavně kvůli nespokojenosti se současnýho hosterem. Zpomalili se mu servery, při restartech to padá na kernel panic a čekání pul dne na zásah podpory. Takže zmigrováno na VPS pod forpsi. Jo a taky jsem konečně přešel z php 7.4 na php 8.1.4
Jo a možná jste si všimli, že jsem tu reklamu jsem tehdy nakonec nezapnul. Ale už se přiblížil čas a opravdu to už udělat musim.

A připomínám, že reklama se bude ukazovat pouze nepřihlášeným návštěvníkům. Tedy pokud se vám ukáže i po té co se přihlásíte, tak je to chyba a dejte mi vědět.
Jinak já tu reklamu neumím moc zregulovat. Google to dělá automaticky a proces kterým to mohu ovlivnit jsem se ještě nenaučil. Takže to může vypadat dost nechutně. Ale jak říkám po přihlášení bude vše jako dřív.
Odpovědět

Vrátit se na “brodec.org”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti