To nebyla pointaMLuks napsal:Hehe, koukám, že se skoro celý pražský svaz dostal na pranýř. Alespoň máme téma na sněmík
Franto, ano, je to 2013 a letos to měli stejný. znám se s nima osobně a jediný vývoj směrem vpřed tam má jeden člověk a toho brzo snad nacpu k CP, protože má normální věci.