Nalezen 1 výsledek hledání

od ravit
21 Zář 2011, 17:16
Fórum: Historická střelba
Téma: Velké jarní střílení 2012
Odpovědi: 29
Zobrazení: 27865

Re: Medlánky 2011

Já se musím taky přidat, byla to suprová akce, jen mě mrzí, že jme nemohli zůstat na Markovu přednášku. Děkuji všem pořadatelům a doufám že až se příště uvidíme.

ještě nějaké fotky https://picasaweb.google.com/radimvitek ... directlink

Přejít na rozšířené vyhledávání