Nalezeny 2 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 17 Lis 2011, 20:33
- Fórum: Historická střelba
- Téma: Galerie luků - uživatelé
- Odpovědi: 1657
- Zobrazení: 958806
Re: Galerie luků - uživatelé
If I am not wrong this is page for exposing our bows? Here is my recent bow, made just for testing maximum abilities. Dogwood, 140# 31", 72 ntn. http://img685.imageshack.us/img685/2732/relaxq.jpg http://img687.imageshack.us/img687/9821/backhyt.jpg http://img847.imageshack.us/img847/6044/bock.jp...
- 17 Lis 2011, 11:58
- Fórum: Historická střelba
- Téma: Kdo má silný luk?
- Odpovědi: 39
- Zobrazení: 49568
Re: Kdo má silný luk?
Hi friends. This should be my first post and I want to say Hi to all. Forgive me if there is any other place where I should introduce myself: I haven't see that, please link to there. I am from Serbia, longbow fan, have little bowmaking shop and like to experiment with different wood a lot. Also I a...