Nalezeny 3 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 05 Pro 2014, 05:50
- Fórum: Historická střelba
- Téma: Kuše
- Odpovědi: 654
- Zobrazení: 438196
Re: Kuše
Prosím vás. Teď mě zajímá jakou funkci, nebo k čemu, je na kuši železný "háček" nad spoušťovou pákou? To je k zachycení napínáku nebo jako pojistka páky? Nic jiného mě nenapadá. :crazy: Rád bych věděl k čemu to je. Jestli to mám na svojí kuši udělat taky nebo ne :D Je k zachycebí napínáku...
- 21 Říj 2014, 18:29
- Fórum: Historická střelba
- Téma: Kuše
- Odpovědi: 654
- Zobrazení: 438196
Re: Kuše
Takový můj pokus. Nátah 80kg
http://schtoky.rajce.idnes.cz/kuse#054.jpg
http://schtoky.rajce.idnes.cz/kuse#055.jpg
http://schtoky.rajce.idnes.cz/kuse#054.jpg
http://schtoky.rajce.idnes.cz/kuse#055.jpg
- 09 Pro 2011, 18:30
- Fórum: Historická střelba
- Téma: Kuše
- Odpovědi: 654
- Zobrazení: 438196
Re: Kuše
Zdravím a pozdravuji Nedávno jsem asi zešílel a rozhodl se vyrobit kuši. Nasbíral jsem zde info a rozhodl se že svoje výrobky vystavím k všeobecnému obveselení :) . Ostrou kritiku očekávám. Můj prvni kus, testovací model, pracovní název V1 Takový "romantický" styl Socha: dub Lučiště: lamin...