Nalezeny 3 výsledky hledání

od Hareman
05 Pro 2014, 05:50
Fórum: Historická střelba
Téma: Kuše
Odpovědi: 654
Zobrazení: 438196

Re: Kuše

Prosím vás. Teď mě zajímá jakou funkci, nebo k čemu, je na kuši železný "háček" nad spoušťovou pákou? To je k zachycení napínáku nebo jako pojistka páky? Nic jiného mě nenapadá. :crazy: Rád bych věděl k čemu to je. Jestli to mám na svojí kuši udělat taky nebo ne :D Je k zachycebí napínáku...
od Hareman
21 Říj 2014, 18:29
Fórum: Historická střelba
Téma: Kuše
Odpovědi: 654
Zobrazení: 438196

Re: Kuše

od Hareman
09 Pro 2011, 18:30
Fórum: Historická střelba
Téma: Kuše
Odpovědi: 654
Zobrazení: 438196

Re: Kuše

Zdravím a pozdravuji Nedávno jsem asi zešílel a rozhodl se vyrobit kuši. Nasbíral jsem zde info a rozhodl se že svoje výrobky vystavím k všeobecnému obveselení :) . Ostrou kritiku očekávám. Můj prvni kus, testovací model, pracovní název V1 Takový "romantický" styl Socha: dub Lučiště: lamin...

Přejít na rozšířené vyhledávání