Nalezen 1 výsledek hledání

od seky739
25 Bře 2012, 01:34
Fórum: Libušín
Téma: Krátký návod jak se chovat v boji v hlavní bitvě
Odpovědi: 24
Zobrazení: 21105

Re: Krátký návod jak se chovat v boji v hlavní bitvě

No já nevidím v tom problém ale viděl bych spíše takovou instruktáž pro všechny šiky a hlavně pořádné vysvětlení scénáře vždy sem se totiž na Libušíně ztratil v kterém místě scénáře jsme. A to třeba myslím minule jak karlovci řvali na útočící šik že tam jsou špatně ale oni byli ve správném místě scé...

Přejít na rozšířené vyhledávání