Dášenka napsal:Já jen pro jistotuJanaVendaAny napsal:
Prostěradlem míněno plátno či spíše hrubé sukno, juta atd.
Jinak ten nápad s tím tunelem je lepší než tunýlky, protože se tam pak lépe dávají ty nosné klacky
Nalezeny 3 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 18 Dub 2012, 17:05
- Fórum: Libušín
- Téma: Lazaret 2012
- Odpovědi: 18
- Zobrazení: 18354
Re: Lazaret 2012
- 18 Dub 2012, 16:50
- Fórum: Libušín
- Téma: Lazaret 2012
- Odpovědi: 18
- Zobrazení: 18354
Re: Lazaret 2012
Stačí prostě sešitý kus lněného prostěradla do válce o šíři zhruba 70 cm a délce min 160 cm a dva klacky. ;) Na oplechované pány navrhiju spíše deku nebo nějaké pevnější plátno (stanovka etc.), protože z nich koukají různé kousky, které usnadní protržení. Prostěradlem míněno plátno či spíše hrubé s...
- 18 Dub 2012, 16:32
- Fórum: Libušín
- Téma: Lazaret 2012
- Odpovědi: 18
- Zobrazení: 18354
Re: Lazaret 2012
Stačí prostě sešitý kus lněného prostěradla do válce o šíři zhruba 70 cm a délce min 160 cm a dva klacky. 