Nalezen 1 výsledek hledání

od Marťas K.
03 Srp 2012, 11:51
Fórum: Landsknechti - A. D. 1525
Téma: Poboční zbraně
Odpovědi: 14
Zobrazení: 11902

Re: Poboční zbraně

Zdravíčko! Rád bych se přeptal na jednu drobnost. Byly katzbalgery meče vyloženě sečné..? Viděl jsem je totiž především bez špice, ale vyjímečně i se špicí. Jde mi vyloženě o to, zda je špice ,,špatně" ..? ;) díky

Přejít na rozšířené vyhledávání