Nalezeny 2 výsledky hledání

od Shana
13 Bře 2015, 17:16
Fórum: Libušín
Téma: Libušín 2015
Odpovědi: 58
Zobrazení: 39879

Re: Libušín 2015

Zlatý, děkuji, jdu na to ^^
od Shana
13 Bře 2015, 15:40
Fórum: Libušín
Téma: Libušín 2015
Odpovědi: 58
Zobrazení: 39879

Re: Libušín 2015

Hojky, ráda bych se ujistila ohledně pravidel Pokud jsme jako RS, jsme bráni jako jedna velká skupina střelců že? Měli bychom mít možnost jít bez helem že? (viz organizované skupiny :) ) Je nutné při přihlašování předem hlásit něco speciálního? jako " patříme k RS střelcům, jdeme bez helmy"...

Přejít na rozšířené vyhledávání