Nalezeny 2 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 25 Bře 2015, 14:57
- Fórum: Historická střelba
- Téma: Lukařský chat - nežvanit v galerii, ale tady!
- Odpovědi: 1710
- Zobrazení: 808228
Re: Lukařský chat - nežvanit v galerii, ale tady!
Aha já jenom, že jsem psal na History na FB a mě odkázali sem ať se zeptám. Jsem chtěl hlavně nějak probrat jaký jsou třeba výhody a nevýhody celodřevěných luku a podobně. Ještě maličkost kovu teď hroty a nevím jestli to mám správně a celkove bych si chtěl vyrábět šípy sám mohl by si mě prosím tě ně...
- 24 Bře 2015, 00:40
- Fórum: Historická střelba
- Téma: Lukařský chat - nežvanit v galerii, ale tady!
- Odpovědi: 1710
- Zobrazení: 808228
Re: Lukařský chat - nežvanit v galerii, ale tady!
Zdravím chtěl bych požádat o radu. Začínám s lukostřelbou a moc se neorientuji ve výrobcích luku. Je mě jedno z jakého je materiálu ale mam rád tradiční jednoduchý styl. Přemýšlel jsem o koupě tohohle luku ale raději jsem píšu abych si nechal poradit. http://www.lucistnice.cz/luky/reflexni-attila.ht...