Nalezeny 2 výsledky hledání

od Tauru
25 Bře 2015, 14:57
Fórum: Historická střelba
Téma: Lukařský chat - nežvanit v galerii, ale tady!
Odpovědi: 1710
Zobrazení: 808229

Re: Lukařský chat - nežvanit v galerii, ale tady!

Aha já jenom, že jsem psal na History na FB a mě odkázali sem ať se zeptám. Jsem chtěl hlavně nějak probrat jaký jsou třeba výhody a nevýhody celodřevěných luku a podobně. Ještě maličkost kovu teď hroty a nevím jestli to mám správně a celkove bych si chtěl vyrábět šípy sám mohl by si mě prosím tě ně...
od Tauru
24 Bře 2015, 00:40
Fórum: Historická střelba
Téma: Lukařský chat - nežvanit v galerii, ale tady!
Odpovědi: 1710
Zobrazení: 808229

Re: Lukařský chat - nežvanit v galerii, ale tady!

Zdravím chtěl bych požádat o radu. Začínám s lukostřelbou a moc se neorientuji ve výrobcích luku. Je mě jedno z jakého je materiálu ale mam rád tradiční jednoduchý styl. Přemýšlel jsem o koupě tohohle luku ale raději jsem píšu abych si nechal poradit. http://www.lucistnice.cz/luky/reflexni-attila.ht...

Přejít na rozšířené vyhledávání