Nalezen 1 výsledek hledání

od Hasmen
24 Srp 2015, 06:24
Fórum: Pražský svaz
Téma: Dobývání hradu Sion 2015
Odpovědi: 38
Zobrazení: 22209

Re: Dobývání hradu Sion 2015

Zdravím přátelé,

Velice nás tato akce bavila, pokud bude další ročník rádi bychom přijeli. Velká čest organizátorům. Velká hanba těm kdo se na to vykašlal :)

Přeji Vám pěkné dny a málo starostí.

S pozdravem
Seržant Rostislav
Na Sionu Michael Országh a Uhři

Přejít na rozšířené vyhledávání