Velice nás tato akce bavila, pokud bude další ročník rádi bychom přijeli. Velká čest organizátorům. Velká hanba těm kdo se na to vykašlal
Přeji Vám pěkné dny a málo starostí.
S pozdravem
Seržant Rostislav
Na Sionu Michael Országh a Uhři
Přejít na rozšířené vyhledávání
Přejít na rozšířené vyhledávání