Nalezen 1 výsledek hledání

od pajos
17 Zář 2015, 11:58
Fórum: Historická střelba
Téma: Podzimní turnaj v Medlánkách 2015
Odpovědi: 47
Zobrazení: 33445

Re: Podzimní turnaj v Medlánkách 2015

Zdravím všechny zde, chtěl bych se zeptat, zda by na akci nevadili dva čumilové, kteří už s historickými kratochvílemi nemají moc společného. Rádi bychom se s kamarádem na chvilku stavili, lukostřelbu máme rádi, tak jen tak na čumendu, jak Vám to pěkně lítá a třeba se něco dovědět. PS: umíme se chov...

Přejít na rozšířené vyhledávání