Nalezeny 3 výsledky hledání

od Sáďa
22 Lis 2011, 22:04
Fórum: Vojenství, taktika, války, opevnění a technika boje
Téma: tyče ke stanu
Odpovědi: 7
Zobrazení: 7081

Re: tyče ke stanu

no, asi bych měl nejdříve napsat k jakému vlastně stanu. Nechal jsem si ušít áčko s apsidami na obou stranách (použitelnost s přimhouřením očí 12-15st., jedna bočnice výklopná pro možnost vytvoření stánku nebo "open office" v horkých dnech. Tyče pro vztyčení áčka jsou potřeba tři -2 stojin...
od Sáďa
18 Lis 2011, 15:52
Fórum: Vojenství, taktika, války, opevnění a technika boje
Téma: tyče ke stanu
Odpovědi: 7
Zobrazení: 7081

Re: tyče ke stanu

tak abych nějak završil téma, které jsem omylem otevřel jako samostatný... jelikož jsem usiloval o LH vzhled, rozhodně jsem nechtěl soustružený, výše doporučený "smrek" anebo borovici z "Hornbachu". A kdybych je šel uříznout do lesa tak si zadělám na problémy se smůlou a suky. Z ...
od Sáďa
20 Říj 2011, 15:12
Fórum: Vojenství, taktika, války, opevnění a technika boje
Téma: tyče ke stanu
Odpovědi: 7
Zobrazení: 7081

tyče ke stanu

můžete mi někdo poradit nejvhodnější dřevo na stanové tyče? co takhle javor, je krásně rovný?

Přejít na rozšířené vyhledávání