Nalezeny 3 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 22 Lis 2011, 22:04
- Fórum: Vojenství, taktika, války, opevnění a technika boje
- Téma: tyče ke stanu
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 7081
Re: tyče ke stanu
no, asi bych měl nejdříve napsat k jakému vlastně stanu. Nechal jsem si ušít áčko s apsidami na obou stranách (použitelnost s přimhouřením očí 12-15st., jedna bočnice výklopná pro možnost vytvoření stánku nebo "open office" v horkých dnech. Tyče pro vztyčení áčka jsou potřeba tři -2 stojin...
- 18 Lis 2011, 15:52
- Fórum: Vojenství, taktika, války, opevnění a technika boje
- Téma: tyče ke stanu
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 7081
Re: tyče ke stanu
tak abych nějak završil téma, které jsem omylem otevřel jako samostatný... jelikož jsem usiloval o LH vzhled, rozhodně jsem nechtěl soustružený, výše doporučený "smrek" anebo borovici z "Hornbachu". A kdybych je šel uříznout do lesa tak si zadělám na problémy se smůlou a suky. Z ...
- 20 Říj 2011, 15:12
- Fórum: Vojenství, taktika, války, opevnění a technika boje
- Téma: tyče ke stanu
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 7081
tyče ke stanu
můžete mi někdo poradit nejvhodnější dřevo na stanové tyče? co takhle javor, je krásně rovný?