Ok a hned jsem moudřejší. Střílet bych chtěl tak, jak tomu u těchto luků bylo v minulosti. Tedy pokud jsem dobře pochopil, tak s nátahem až za ucho.
Silnější luk mi nevadí, spíše naopak. Rád se do něj doučím.
A materiál? To jsem zjevně přestřelil

Z jakýho dřeva si mám nechat udělat?
Díky