Nalezeny 3 výsledky hledání

od liuk
11 Srp 2009, 09:55
Fórum: Historická střelba
Téma: Long bow, War bow, Recurve... ?
Odpovědi: 20
Zobrazení: 24746

Re: Long bow, War bow, Recurve... ?

Ok a hned jsem moudřejší. Střílet bych chtěl tak, jak tomu u těchto luků bylo v minulosti. Tedy pokud jsem dobře pochopil, tak s nátahem až za ucho.
Silnější luk mi nevadí, spíše naopak. Rád se do něj doučím.
A materiál? To jsem zjevně přestřelil :lol: Z jakýho dřeva si mám nechat udělat?
Díky
od liuk
11 Srp 2009, 00:22
Fórum: Historická střelba
Téma: Long bow, War bow, Recurve... ?
Odpovědi: 20
Zobrazení: 24746

Re: Long bow, War bow, Recurve... ?

Děkuji za rychlou odpověď a doporučení na lukaře. Mám teď bokem z brigády něco pod 3000 Kč a nějak moc víc bych zatím ani dávat nechtěl. 20 let, 178cm, 90 kilo, fyzička normální (nebo spíš nevím co k ní víc napsat, prostě nejsem cintlavka, kládu uzvednu, ale denně neposiluju :) ). K dojížďce - taky ...
od liuk
10 Srp 2009, 21:30
Fórum: Historická střelba
Téma: Long bow, War bow, Recurve... ?
Odpovědi: 20
Zobrazení: 24746

První luk

Zdravím, hledal jsem na vašem foru místo, kam napsat svůj dotaz a přišlo mi lepší ho přifařit sem, než zakládat nový topic, protože jsem také začátečník jako Papik. Chtěl bych své peníze vydělané na brigádě utratit za něco víc než návštěvu kina a kaloričtější stravu. Hledání mne zavedlo na toto foru...

Přejít na rozšířené vyhledávání