Nalezen 1 výsledek hledání

od Elessar
28 Srp 2010, 23:02
Fórum: Zbroj, ochranné pomůcky a výstroj
Téma: Malování přileb
Odpovědi: 45
Zobrazení: 34617

Re: Malování přileb

Zdravím,
chtěl bych se zeptat jak to je s malováním jiných částí zbroje ne jen přilby. Konkrétně mám na mysli ramení štíty, ailettes. Je podloženo jejich barvení, nebo spíš to něčím potáhnout?

Přejít na rozšířené vyhledávání