Ahoj Lidicky,
mohli by mi nahlasit pocty lidi, ktery pojedou a budou papat? Proste kdo neda vedet do stredy 6.10. 2010 ze jede, nezere

Jinak je v tvorbe jidelnicek a jen co jej dotvorime, tak jej urcite alespon castecne zverejnime:).
Vas proviantmeister.