jak něco budu mít tak to dám do salonu akorát to bude chvilku trvat
Nalezeny 3 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 15 Črv 2010, 19:48
- Fórum: Hodnocení akcí
- Téma: Hajnice 2010
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 7874
Re: Hajnice 2010
mě se tam líbilo až na to dlouhý čekání v plechu cca 1h. to je moc se tak dlouho píct na sluníčku
jak něco budu mít tak to dám do salonu akorát to bude chvilku trvat
jak něco budu mít tak to dám do salonu akorát to bude chvilku trvat
- 15 Črv 2010, 06:04
- Fórum: Hodnocení akcí
- Téma: Hajnice 2010
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 7874
Re: Hajnice 2010
já jsem ten co to všechno z gruntu překope abych vypadal tak jak to vypadat má.Okukoval jsem Vás dva ( Indy , Sigfried) znám vás podle vidění. Jezdil jsem s upickejma střelcema a ted jsem samostatná jednotka. Nosím znak Gotz von Berlichingen bílé loukotové kolo na černém podkladu 
- 14 Črv 2010, 21:17
- Fórum: Hodnocení akcí
- Téma: Hajnice 2010
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 7874
Hajnice 2010
Tak co vy na to aký to tam pro Vás bylo