Nalezeno 5 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 02 Dub 2013, 22:15
- Fórum: Historická střelba
- Téma: Luky - výroba a technické dotazy všeho druhu
- Odpovědi: 1301
- Zobrazení: 644948
Re: Luky - výroba a technické dotazy všeho druhu
Já tam nikoho neznám. Tohle byla šťastná shoda okolností. Prostě jsem šel z noční kolem a zeptal jsem se. Jinak na dřevo vykácený z města mají pořadníky. Zkusím popátrat. Třeba by v případě tisů udělali vyjímku. Pro ně je to palivový dřevo jako kterýkoliv jiný. Ještě vím v Olomouci o jednom tisu, kt...
- 02 Dub 2013, 12:37
- Fórum: Historická střelba
- Téma: Luky - výroba a technické dotazy všeho druhu
- Odpovědi: 1301
- Zobrazení: 644948
Re: Luky - výroba a technické dotazy všeho druhu
K tomu tisu.
Je to větev z prořezů v Olomouckém parku. Pro zájemce o zbytek stromu, který pokáceli a který já nemám jak odpravit, je možné se se správou parků domluvit na odkupu. Možná zavčas než to pořežou na polínka. Vzal jsem nejtlustší rovnou větev co tam byla. I tak se docela pronesla.
Je to větev z prořezů v Olomouckém parku. Pro zájemce o zbytek stromu, který pokáceli a který já nemám jak odpravit, je možné se se správou parků domluvit na odkupu. Možná zavčas než to pořežou na polínka. Vzal jsem nejtlustší rovnou větev co tam byla. I tak se docela pronesla.
- 01 Dub 2013, 14:37
- Fórum: Historická střelba
- Téma: Luky - výroba a technické dotazy všeho druhu
- Odpovědi: 1301
- Zobrazení: 644948
Re: Luky - výroba a technické dotazy všeho druhu
Od loňska tu mám nachystanou svídu a bez. Určitě nebudu začínat tisem.
- 31 Bře 2013, 11:57
- Fórum: Historická střelba
- Téma: Luky - výroba a technické dotazy všeho druhu
- Odpovědi: 1301
- Zobrazení: 644948
Re: Luky - výroba a technické dotazy všeho druhu
Nedalo mi to, a odřízl jsem z užšího místa kroužek.
https://plus.google.com/u/0/photos/1043 ... 0470324977
Na to, abych si vyzkoušel svou šikovnost to bude až moc dobré
https://plus.google.com/u/0/photos/1043 ... 0470324977
Na to, abych si vyzkoušel svou šikovnost to bude až moc dobré
- 30 Bře 2013, 19:45
- Fórum: Historická střelba
- Téma: Luky - výroba a technické dotazy všeho druhu
- Odpovědi: 1301
- Zobrazení: 644948
Re: Luky - výroba a technické dotazy všeho druhu
Hezký den vespolek.
Podařilo se mi sehnat tisovou větev délka 230 cm a průměr od 35 do 55 mm. Vidím to na několik příjemně strávených odpolední. Jen škoda že se to od 175 centimetru uhýbá kousek do strany. Jak dlouho podobné větve necháváte schnout ? Nebo se vám větve neosvědčily ?
Podařilo se mi sehnat tisovou větev délka 230 cm a průměr od 35 do 55 mm. Vidím to na několik příjemně strávených odpolední. Jen škoda že se to od 175 centimetru uhýbá kousek do strany. Jak dlouho podobné větve necháváte schnout ? Nebo se vám větve neosvědčily ?