Nalezeno 13 výsledků hledání

od hakovničák
01 Bře 2011, 20:40
Fórum: Zbraně a jejich doplňky
Téma: Výroba a tormentace palných zbraní
Odpovědi: 200
Zobrazení: 151225

Re: Výroba a tormentace palných zbraní

je pravda že sleduji jen tohle téma, ale co mi teda uniklo?
od hakovničák
27 Ún 2011, 17:41
Fórum: Zbraně a jejich doplňky
Téma: Výroba a tormentace palných zbraní
Odpovědi: 200
Zobrazení: 151225

Re: Výroba a tormentace palných zbraní

Dival jsem se u Kuny na ceny polotovarů hlavní na předovky. Je to síla 3500Kč, Pro mě, smrtelníka, postačí navrtaná kulatina či šestihran na pálení papírových ucpávek :protest:
od hakovničák
18 Ún 2011, 21:37
Fórum: Zbraně a jejich doplňky
Téma: Výroba a tormentace palných zbraní
Odpovědi: 200
Zobrazení: 151225

Re: Výroba a tormentace palných zbraní

Eifel napsal:Zdravím

Chtěl bych vyrobit pro nás tuto palnou zbraň. Nevíte kdo a zhruba za kolik by se dala pořídit?
chtěl jem se zeptat odborníků, jaké cca rozměry má tahle hradebnice
od hakovničák
14 Ún 2011, 21:57
Fórum: Zbraně a jejich doplňky
Téma: Výroba a tormentace palných zbraní
Odpovědi: 200
Zobrazení: 151225

Re: Výroba a tormentace palných zbraní

stando, jen 2 překlepy, to se dá i po dvou pivech. překlad: "nějakou Ardesu":) jinak není "kuchaná", je to obrobek z tyče evidovaný puškařem a tormentovaný ve státní zkušebně. Adresa- asi sem se spletl, ale jakou podobnou značku mají repliky perkusních zbraní? adressa? nemůžu si...
od hakovničák
14 Ún 2011, 21:55
Fórum: Zbraně a jejich doplňky
Téma: Výroba a tormentace palných zbraní
Odpovědi: 200
Zobrazení: 151225

Re: Výroba a tormentace palných zbraní

stando, jen 2 překlepy, to se dá i po dvou pivech. překlad: "nějakou Ardesu":) jinak není "kuchaná", je to obrobek z tyče evidovaný puškařem a tormentovaný ve státní zkušebně. Adresa- asi sem se spletl, ale jakou podobnou značku mají repliky perkusních zbraní? adressa? nemůžu si...
od hakovničák
13 Ún 2011, 20:07
Fórum: Zbraně a jejich doplňky
Téma: Výroba a tormentace palných zbraní
Odpovědi: 200
Zobrazení: 151225

Re: Výroba a tormentace palných zbraní

kde jsi sehnal tu hlaven? dá se pořídit, nebo musim koupit jěnakou Adresu nebo podobný repliky a z ni si ji vydolovat?
od hakovničák
23 Led 2011, 12:59
Fórum: Zbraně a jejich doplňky
Téma: Výroba a tormentace palných zbraní
Odpovědi: 200
Zobrazení: 151225

Re: Výroba a tormentace palných zbraní

Moc strojně? nezlob se na mě, ale když se podivám na výtvory předemnou, ty vypadají až moc strojně. Dělal jsem to převážně pořízem a pak vyšmirgloval aby to nevypydalo moc "strojně" a hlavně rovně jak od pily. Navíc Každý dochovaný kus je original a nevypadají každý stejně. Myslim tim pažb...
od hakovničák
22 Led 2011, 21:32
Fórum: Zbraně a jejich doplňky
Téma: Výroba a tormentace palných zbraní
Odpovědi: 200
Zobrazení: 151225

Re: Výroba a tormentace palných zbraní

co řikáte na toto, už je to lepší? konešně dub. ve předu bude hák ještě.
od hakovničák
30 Pro 2010, 17:50
Fórum: Zbraně a jejich doplňky
Téma: Výroba a tormentace palných zbraní
Odpovědi: 200
Zobrazení: 151225

Re: Výroba a tormentace palných zbraní

nemáte někdo doma staré dubové trámky? větší i menší, jakékoliv. Nebaví mě dělat z měkého dřeva. Příště bude poměr hlaven+lafeta akorát.
od hakovničák
30 Pro 2010, 17:44
Fórum: Zbraně a jejich doplňky
Téma: Výroba a tormentace palných zbraní
Odpovědi: 200
Zobrazení: 151225

Re: Výroba a tormentace palných zbraní

no, dochovná nevim zdali je, ale viděl jsem ju zde- http://www.google.cz/imgres?imgurl=http://www.kanony.cz/cacheImage/sekce-data-8.hakovnice_italska-80-120x83.jpg&imgrefurl=http://www.kanony.cz/lodni-delo-miniatura.html&usg=__t2aDH17kYrYvcswt1MBbXOjnQx8=&h=83&w=120&sz=3&hl=c...
od hakovničák
29 Pro 2010, 19:25
Fórum: Zbraně a jejich doplňky
Téma: Výroba a tormentace palných zbraní
Odpovědi: 200
Zobrazení: 151225

Re: Výroba a tormentace palných zbraní

Obracím se na vás s prosbou, jaký díl by jste mi doporučili k lafetové hákovnici. První možnost- pásovina. Ale neudělám z ní půlkruhový tvar. Musel bych ke kováři, coš se mi moc nechce. Udělal bych mu papírovou šablonu. druhá možnost také pásovina, ale rovná. Musela by ale být dole zakončena pantem....
od hakovničák
14 Bře 2010, 15:58
Fórum: Zbraně a jejich doplňky
Téma: Výroba a tormentace palných zbraní
Odpovědi: 200
Zobrazení: 151225

Re: Výroba a tormentace palných zbraní

ve finále jsem dal hák do prostřed pažby
od hakovničák
14 Bře 2010, 14:04
Fórum: Zbraně a jejich doplňky
Téma: Výroba a tormentace palných zbraní
Odpovědi: 200
Zobrazení: 151225

Re: Výroba a tormentace palných zbraní

jsem tu poprvé, co řikáte na moji práci? je to na domácí pálení novinama. Finální fotku mám pouze v BMP, a ta nahrát nejde. pokusim se s tim něco udělat.

Přejít na rozšířené vyhledávání