Nalezeno 13 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 01 Bře 2011, 20:40
- Fórum: Zbraně a jejich doplňky
- Téma: Výroba a tormentace palných zbraní
- Odpovědi: 200
- Zobrazení: 151225
Re: Výroba a tormentace palných zbraní
je pravda že sleduji jen tohle téma, ale co mi teda uniklo?
- 27 Ún 2011, 17:41
- Fórum: Zbraně a jejich doplňky
- Téma: Výroba a tormentace palných zbraní
- Odpovědi: 200
- Zobrazení: 151225
Re: Výroba a tormentace palných zbraní
Dival jsem se u Kuny na ceny polotovarů hlavní na předovky. Je to síla 3500Kč, Pro mě, smrtelníka, postačí navrtaná kulatina či šestihran na pálení papírových ucpávek 
- 18 Ún 2011, 21:37
- Fórum: Zbraně a jejich doplňky
- Téma: Výroba a tormentace palných zbraní
- Odpovědi: 200
- Zobrazení: 151225
Re: Výroba a tormentace palných zbraní
chtěl jem se zeptat odborníků, jaké cca rozměry má tahle hradebniceEifel napsal:Zdravím
Chtěl bych vyrobit pro nás tuto palnou zbraň. Nevíte kdo a zhruba za kolik by se dala pořídit?
- 14 Ún 2011, 21:57
- Fórum: Zbraně a jejich doplňky
- Téma: Výroba a tormentace palných zbraní
- Odpovědi: 200
- Zobrazení: 151225
Re: Výroba a tormentace palných zbraní
stando, jen 2 překlepy, to se dá i po dvou pivech. překlad: "nějakou Ardesu":) jinak není "kuchaná", je to obrobek z tyče evidovaný puškařem a tormentovaný ve státní zkušebně. Adresa- asi sem se spletl, ale jakou podobnou značku mají repliky perkusních zbraní? adressa? nemůžu si...
- 14 Ún 2011, 21:55
- Fórum: Zbraně a jejich doplňky
- Téma: Výroba a tormentace palných zbraní
- Odpovědi: 200
- Zobrazení: 151225
Re: Výroba a tormentace palných zbraní
stando, jen 2 překlepy, to se dá i po dvou pivech. překlad: "nějakou Ardesu":) jinak není "kuchaná", je to obrobek z tyče evidovaný puškařem a tormentovaný ve státní zkušebně. Adresa- asi sem se spletl, ale jakou podobnou značku mají repliky perkusních zbraní? adressa? nemůžu si...
- 13 Ún 2011, 20:07
- Fórum: Zbraně a jejich doplňky
- Téma: Výroba a tormentace palných zbraní
- Odpovědi: 200
- Zobrazení: 151225
Re: Výroba a tormentace palných zbraní
kde jsi sehnal tu hlaven? dá se pořídit, nebo musim koupit jěnakou Adresu nebo podobný repliky a z ni si ji vydolovat?
- 23 Led 2011, 12:59
- Fórum: Zbraně a jejich doplňky
- Téma: Výroba a tormentace palných zbraní
- Odpovědi: 200
- Zobrazení: 151225
Re: Výroba a tormentace palných zbraní
Moc strojně? nezlob se na mě, ale když se podivám na výtvory předemnou, ty vypadají až moc strojně. Dělal jsem to převážně pořízem a pak vyšmirgloval aby to nevypydalo moc "strojně" a hlavně rovně jak od pily. Navíc Každý dochovaný kus je original a nevypadají každý stejně. Myslim tim pažb...
- 22 Led 2011, 21:32
- Fórum: Zbraně a jejich doplňky
- Téma: Výroba a tormentace palných zbraní
- Odpovědi: 200
- Zobrazení: 151225
Re: Výroba a tormentace palných zbraní
co řikáte na toto, už je to lepší? konešně dub. ve předu bude hák ještě.
- 30 Pro 2010, 17:50
- Fórum: Zbraně a jejich doplňky
- Téma: Výroba a tormentace palných zbraní
- Odpovědi: 200
- Zobrazení: 151225
Re: Výroba a tormentace palných zbraní
nemáte někdo doma staré dubové trámky? větší i menší, jakékoliv. Nebaví mě dělat z měkého dřeva. Příště bude poměr hlaven+lafeta akorát.
- 30 Pro 2010, 17:44
- Fórum: Zbraně a jejich doplňky
- Téma: Výroba a tormentace palných zbraní
- Odpovědi: 200
- Zobrazení: 151225
Re: Výroba a tormentace palných zbraní
no, dochovná nevim zdali je, ale viděl jsem ju zde- http://www.google.cz/imgres?imgurl=http://www.kanony.cz/cacheImage/sekce-data-8.hakovnice_italska-80-120x83.jpg&imgrefurl=http://www.kanony.cz/lodni-delo-miniatura.html&usg=__t2aDH17kYrYvcswt1MBbXOjnQx8=&h=83&w=120&sz=3&hl=c...
- 29 Pro 2010, 19:25
- Fórum: Zbraně a jejich doplňky
- Téma: Výroba a tormentace palných zbraní
- Odpovědi: 200
- Zobrazení: 151225
Re: Výroba a tormentace palných zbraní
Obracím se na vás s prosbou, jaký díl by jste mi doporučili k lafetové hákovnici. První možnost- pásovina. Ale neudělám z ní půlkruhový tvar. Musel bych ke kováři, coš se mi moc nechce. Udělal bych mu papírovou šablonu. druhá možnost také pásovina, ale rovná. Musela by ale být dole zakončena pantem....
- 14 Bře 2010, 15:58
- Fórum: Zbraně a jejich doplňky
- Téma: Výroba a tormentace palných zbraní
- Odpovědi: 200
- Zobrazení: 151225
Re: Výroba a tormentace palných zbraní
ve finále jsem dal hák do prostřed pažby
- 14 Bře 2010, 14:04
- Fórum: Zbraně a jejich doplňky
- Téma: Výroba a tormentace palných zbraní
- Odpovědi: 200
- Zobrazení: 151225
Re: Výroba a tormentace palných zbraní
jsem tu poprvé, co řikáte na moji práci? je to na domácí pálení novinama. Finální fotku mám pouze v BMP, a ta nahrát nejde. pokusim se s tim něco udělat.