Nalezeny 2 výsledky hledání

od Jenko
27 Dub 2010, 11:52
Fórum: Starší Libušíny
Téma: Ztráty a nálezy
Odpovědi: 18
Zobrazení: 14654

Re: Ztráty a nálezy

Dík za info. To jsem nevěděl, že na Libušín po bitvě sjíždí hledači ztracených věcí:-) Takže myslíte, že by ho mohl mít ten hospodský? Já mu tedy dneska zavolám a zeptám se ho. Byl to už sice starší mobil a budu si stejně brzo kupovat novej, ale rád bych ho dostal zpátky. Už jenom kvůli simce, je je...
od Jenko
25 Dub 2010, 17:35
Fórum: Starší Libušíny
Téma: Ztráty a nálezy
Odpovědi: 18
Zobrazení: 14654

Ztráty a nálezy

Nabízím finanční odměnu za nalezení a vrácení mobilu Siemens ME75.
Ztratil jsem ho v sobotu večer někde v zóně 1, možná 2.
Pokud jste ho někdo našel, dejte prosím vědět na Fvorba@seznam.cz

Jenko

Přejít na rozšířené vyhledávání