Nalezeny 3 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 28 Črv 2010, 17:41
- Fórum: Hodnocení akcí
- Téma: Frýdlantský turnaj 2010
- Odpovědi: 28
- Zobrazení: 19996
Re: Frýdlantský turnaj 2010
Za normálních okolností by se jídlo pvydávalo mimo tabuli a sloužící by chodili ve špalíru najednou ve chvíli, kdy už mají naloženi všichni. Za normálních okolností by se také nejdříve podalo jídlo pánům, případně i neurozeným, jsou-li to jejich hosté a služebnictvo by se najedlo někde za bukem až t...
- 28 Črv 2010, 13:59
- Fórum: Hodnocení akcí
- Téma: Grunwald 2010
- Odpovědi: 60
- Zobrazení: 45727
Re: Grunwald 2010
Dejte si pozor, v polských buhurtech je spousta Vitamínů 
- 28 Črv 2010, 10:09
- Fórum: Hodnocení akcí
- Téma: Frýdlantský turnaj 2010
- Odpovědi: 28
- Zobrazení: 19996
Re: Frýdlantský turnaj 2010
Frýdlantský turnaj byl naprosto vynikající. Klukům teutonským, se podařilo udělat vpravdě jedinečnou akci bez jakýchkoliv zádrhelů... klobouk dolů pánové! Každý, kdo někdy něco pořádal pro podobný počet lidí ví, že to není žádná legrace a že vždycky se objeví něco, na co budou účastníci remcat... a ...