Nalezeny 3 výsledky hledání

od Andre
28 Črv 2010, 17:41
Fórum: Hodnocení akcí
Téma: Frýdlantský turnaj 2010
Odpovědi: 28
Zobrazení: 19996

Re: Frýdlantský turnaj 2010

Za normálních okolností by se jídlo pvydávalo mimo tabuli a sloužící by chodili ve špalíru najednou ve chvíli, kdy už mají naloženi všichni. Za normálních okolností by se také nejdříve podalo jídlo pánům, případně i neurozeným, jsou-li to jejich hosté a služebnictvo by se najedlo někde za bukem až t...
od Andre
28 Črv 2010, 13:59
Fórum: Hodnocení akcí
Téma: Grunwald 2010
Odpovědi: 60
Zobrazení: 45727

Re: Grunwald 2010

Dejte si pozor, v polských buhurtech je spousta Vitamínů :badgrin:
od Andre
28 Črv 2010, 10:09
Fórum: Hodnocení akcí
Téma: Frýdlantský turnaj 2010
Odpovědi: 28
Zobrazení: 19996

Re: Frýdlantský turnaj 2010

Frýdlantský turnaj byl naprosto vynikající. Klukům teutonským, se podařilo udělat vpravdě jedinečnou akci bez jakýchkoliv zádrhelů... klobouk dolů pánové! Každý, kdo někdy něco pořádal pro podobný počet lidí ví, že to není žádná legrace a že vždycky se objeví něco, na co budou účastníci remcat... a ...

Přejít na rozšířené vyhledávání