Nalezeny 2 výsledky hledání

od Thrain
23 Črc 2010, 14:57
Fórum: Hodnocení akcí
Téma: Grunwald 2010
Odpovědi: 60
Zobrazení: 45726

Re: Grunwald 2010

Spakona napsal:tak to tvoje určitě nebude :)
A já už se těšil na návrat ztraceného... ehm mimča.:( Mno nic, tak se třeba ozvou ti členovci.:D
od Thrain
23 Črc 2010, 14:49
Fórum: Hodnocení akcí
Téma: Grunwald 2010
Odpovědi: 60
Zobrazení: 45726

Re: Grunwald 2010

Spakona: Mno já si tam jedno mimčo koupil a je pravda, že jsem ho nedovezl, ale zatím spíš pátrám po členovcích od nás ze skupiny. A má jeden šev, nebo dva? Já měl mimčo se dvěma švy. :)

Přejít na rozšířené vyhledávání