Nalezeno 17 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 02 Dub 2011, 20:09
- Fórum: Landsknechti - A. D. 1525
- Téma: Secvičná Brtnice zámek
- Odpovědi: 64
- Zobrazení: 43077
Re: Secvičná Brtnice zámek
Hezký večer, tak ještě přidáváme svou trošku do mlýna - http://jarka-fracce.rajce.idnes.cz/Secvicna_Brtnice_brezen_2011/ pár fotek a na stránkách zámku Brtnice se objevil zajímavý odkaz: http://www.zamek-brtnice.cz/index.php?option=com_poll&id=15:ktera-udalost-roku-2011-se-vam-nejvice-libila Bro...
- 27 Bře 2011, 17:34
- Fórum: Landsknechti - A. D. 1525
- Téma: Secvičná Brtnice zámek
- Odpovědi: 64
- Zobrazení: 43077
Re: Secvičná Brtnice zámek
Nazdarek lidičky,
Chci ještě jednou poděkovat za učast na secvične v Brtnici.
Cipis
Chci ještě jednou poděkovat za učast na secvične v Brtnici.
Cipis
- 24 Bře 2011, 15:54
- Fórum: Landsknechti - A. D. 1525
- Téma: Secvičná Brtnice zámek
- Odpovědi: 64
- Zobrazení: 43077
Re: Secvičná Brtnice zámek
Bohužel nebude.
- 23 Bře 2011, 07:51
- Fórum: Landsknechti - A. D. 1525
- Téma: Secvičná Brtnice zámek
- Odpovědi: 64
- Zobrazení: 43077
Re: Secvičná Brtnice zámek
Klidně doraž kolem 9 hodiny , nebo jak ti to vyjde.
Cipis
Cipis
- 20 Bře 2011, 20:40
- Fórum: Landsknechti - A. D. 1525
- Téma: Secvičná Brtnice zámek
- Odpovědi: 64
- Zobrazení: 43077
Re: Secvičná Brtnice zámek
Nazdarek,
Tak v patek mužete najiždět od 17 hod. na Zamek v Brtnici. Dojedte ,až k hlavni braně, pak mi zavolejte přijdu vam otevřit. Mobil mam 604 94 12 89. Počasi jsem objednal pěkne.
Cipis
Tak v patek mužete najiždět od 17 hod. na Zamek v Brtnici. Dojedte ,až k hlavni braně, pak mi zavolejte přijdu vam otevřit. Mobil mam 604 94 12 89. Počasi jsem objednal pěkne.
Cipis
- 09 Bře 2011, 19:43
- Fórum: Landsknechti - A. D. 1525
- Téma: Secvičná Brtnice zámek
- Odpovědi: 64
- Zobrazení: 43077
Re: Secvičná Brtnice zámek
Nazdarek, patek- neděle 4 lidi všechny jídla, 6x sobotní oběd a večeře.
Cipis
Cipis
- 03 Bře 2011, 17:53
- Fórum: Landsknechti - A. D. 1525
- Téma: Secvičná Brtnice zámek
- Odpovědi: 64
- Zobrazení: 43077
Re: Secvičná Brtnice zámek
Bruuku- navštěvu maleho Brtnickeho muzea mužeš zařidit na sobotu dopoledne. Galione- co tyka jidla,se skadame minule to bylo kolem 300,-kč za cely vikend. Přijezd pokud možno v patek sobota po dohodě. Akce bude, v neděli asi do 15 hod. na mistě upřesnujeme. Ohřivadla jako vino a lihoviny ano,ale vše...
- 03 Bře 2011, 16:10
- Fórum: Landsknechti - A. D. 1525
- Téma: Secvičná Brtnice zámek
- Odpovědi: 64
- Zobrazení: 43077
Re: Secvičná Brtnice zámek
Nazdárek všem,
Co se tyká spaní. Budeme spat v mistnosti kam budeme mit přistup jen my, Diváci ne. V mýstnosti se netopí,ani nesvití elektřinou. Tak si vemte na spaní i spacaky, Baterky a jine věci na přežiti. Přimo v mistnosti nesmime použit jakoukoli formu ohně.
Cipis
Co se tyká spaní. Budeme spat v mistnosti kam budeme mit přistup jen my, Diváci ne. V mýstnosti se netopí,ani nesvití elektřinou. Tak si vemte na spaní i spacaky, Baterky a jine věci na přežiti. Přimo v mistnosti nesmime použit jakoukoli formu ohně.
Cipis
- 30 Led 2011, 20:54
- Fórum: Landsknechti - A. D. 1525
- Téma: Secvičná Brtnice zámek
- Odpovědi: 64
- Zobrazení: 43077
Re: Secvičná Brtnice zámek
Upřesnění pro ty co chtějí přijet na secvičnou a nesplňují výstrojní podmínky A.D. 1525.Chceme požadat aby mezi 13:00 až 17:30. v sobotu se převlékli do civilu a dělali civilisty .Mimo tento čas se můžete učastnit výcviku v plném rozsahu.
Děkujem za pochopení
Cip
Děkujem za pochopení
Cip
- 27 Led 2011, 18:02
- Fórum: Landsknechti - A. D. 1525
- Téma: Secvičná Brtnice zámek
- Odpovědi: 64
- Zobrazení: 43077
Re: Secvičná Brtnice zámek
Nazdarek, společnost je otevřena všem, a stači se jen dohodnout. Klidně dojedte.
Cipis
Cipis
- 23 Led 2011, 20:14
- Fórum: Landsknechti - A. D. 1525
- Téma: Secvičná Brtnice zámek
- Odpovědi: 64
- Zobrazení: 43077
Re: Secvičná Brtnice zámek
Samozřejmě je to otevřeno pro všechny tak klidně přijeď. Cipis
- 23 Led 2011, 10:16
- Fórum: Landsknechti - A. D. 1525
- Téma: Secvičná Brtnice zámek
- Odpovědi: 64
- Zobrazení: 43077
Re: Secvičná Brtnice zámek
Dobre rano, Včera jsem byl u kastelana v Brtnici na zamku, a už mam upřesnujici info. ohledně secvične. Přijiždět mužete od patku 17 hod. do soboty 9 hod. Parkování aut v zámecké zahradě od brány vlevo. Divaci přijedou, v sobotu pokud někdo přijde od 14- 17hod. možna se projdeme z naměsti, pokud bud...
- 14 Led 2011, 23:41
- Fórum: Landsknechti - A. D. 1525
- Téma: Secvičná Brtnice zámek
- Odpovědi: 64
- Zobrazení: 43077
Re: Secvičná Brtnice zámek
Do konce ledna dořešim podrobnosti ohledně vařeni,spani...
Pak se určitě ozvu.
Cipis
Pak se určitě ozvu.
Cipis
- 02 Led 2011, 16:15
- Fórum: Landsknechti - A. D. 1525
- Téma: Secvičná Brtnice zámek
- Odpovědi: 64
- Zobrazení: 43077
Secvičná Brtnice zámek
Nazdar,
Po dohodě s kastelánem z Brtnického zámku by jsme udělali secvičnou pro veřejnost.Termín je 26. března.Spaní na zámku.Formou dobového ležení a výcviku vojska s učastí veřejnosti.
Prosím o vyjádření k termínu jestli ano nebo ne. A jestli veřejnou nebo ne.
Cipís Fracce
Po dohodě s kastelánem z Brtnického zámku by jsme udělali secvičnou pro veřejnost.Termín je 26. března.Spaní na zámku.Formou dobového ležení a výcviku vojska s učastí veřejnosti.
Prosím o vyjádření k termínu jestli ano nebo ne. A jestli veřejnou nebo ne.
Cipís Fracce
- 30 Pro 2010, 09:29
- Fórum: Landsknechti - A. D. 1525
- Téma: Sranda
- Odpovědi: 24
- Zobrazení: 20241
Re: Sranda
Andělé z Vysočiny aneb jak nejlépe vyprat kostým. Cip