Nalezeny 2 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 08 Zář 2010, 19:12
- Fórum: Zbroj, ochranné pomůcky a výstroj
- Téma: Těžkooděnec 1350-1400 - helma
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 7579
Re: Těžkooděnec 1350-1400 - helma
Tak tu barbutu jsem uz zavrhl ... Ale libi se mi tahle helma http://paulusindomitus.files.wordpress.com/2010/07/ital-bascinet-1300t.jpg?w=540 jen je to italsky typ a momentalne celkem neuspesne snazim najit podklady pro italskou zbroj stejneho obdobi, at to v pripade vyberu nemam rozhazene lokalitou...
- 08 Zář 2010, 18:30
- Fórum: Zbroj, ochranné pomůcky a výstroj
- Téma: Těžkooděnec 1350-1400 - helma
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 7579
Těžkooděnec 1350-1400 - helma
Zdravím, momentálně dávám dohromady kostým těžkooděnce na období 1350-1400 a mám problém s výběrem helmy. Co jsem prozatím našel na různých fórech, stránkách, obrázkách etc..., tak klobouk se používal jen u střelců/lehké pěchoty, tudíž ten padá, orlí/psí nos padá taky, poněvadž už jich několik ve sk...