Nalezeny 2 výsledky hledání

od kafooo
08 Zář 2010, 19:12
Fórum: Zbroj, ochranné pomůcky a výstroj
Téma: Těžkooděnec 1350-1400 - helma
Odpovědi: 6
Zobrazení: 7579

Re: Těžkooděnec 1350-1400 - helma

Tak tu barbutu jsem uz zavrhl ... Ale libi se mi tahle helma http://paulusindomitus.files.wordpress.com/2010/07/ital-bascinet-1300t.jpg?w=540 jen je to italsky typ a momentalne celkem neuspesne snazim najit podklady pro italskou zbroj stejneho obdobi, at to v pripade vyberu nemam rozhazene lokalitou...
od kafooo
08 Zář 2010, 18:30
Fórum: Zbroj, ochranné pomůcky a výstroj
Téma: Těžkooděnec 1350-1400 - helma
Odpovědi: 6
Zobrazení: 7579

Těžkooděnec 1350-1400 - helma

Zdravím, momentálně dávám dohromady kostým těžkooděnce na období 1350-1400 a mám problém s výběrem helmy. Co jsem prozatím našel na různých fórech, stránkách, obrázkách etc..., tak klobouk se používal jen u střelců/lehké pěchoty, tudíž ten padá, orlí/psí nos padá taky, poněvadž už jich několik ve sk...

Přejít na rozšířené vyhledávání