Nalezen 1 výsledek hledání

od Braenn
02 Srp 2012, 15:41
Fórum: Pražský svaz
Téma: Vyšehraní 13.9.2012
Odpovědi: 3
Zobrazení: 4801

Re: Vyšehraní 13.9.2012

Nevadí-li, že se známe nejspíše jen od vidění z Hukvald, připojila bych se ráda. Na koncertu Asonance už jsem nebyla ani nepamatuji.

To je na té otevřené hospůdce za rotundou?

Přejít na rozšířené vyhledávání