Kure středně majetný žoldnéř z přelomu 14 a 15 stol

Komplexní poradenství v rekonstrukci historických a fiktivních postav.
kure
Příspěvky: 181
Registrován: 24 Zář 2007, 17:10
Místo/Bydliště: Brno, občas Třinec
Kontaktovat uživatele:

Re: Kure

Příspěvek od kure »

Na living.org jsem diskuze četl hlavně jsme se podle nich rozhodoval mezi prošít vycpat a nedošel jsem k jasnému závěru co je lepší takl jsem se rozhodl prošít protže na vycpávání nemám vlnu a vatelín případně něco umělého se mi do toho nechce rvát když už si to šiju tak to chci mít pořádně.

Kdyby mi někdo tady dalaspoň orientační střihy tak by to bylo fajn.
Avatar uživatele
Romikov
Bééé !!!
Bééé !!!
Příspěvky: 381
Registrován: 11 Bře 2008, 21:25
Místo/Bydliště: Horní Řasnice ev.č.8

Re: Kure

Příspěvek od Romikov »

oslov admina David bi mu mohl udělat náčrty.
zapiš si za uši - dobro!.. Je zákeřné,... ale zlo ! Je vzrušující! Omamné! Je ... povznášející.... a teď táhni!
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Kure

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Dneska mám dobrou náladu. Měl bych ještě lepší, kdybych viděl, jak pokračuješ, Kure...
Jak to jde s vybavením? Nějaký fotky -máš?
kure
Příspěvky: 181
Registrován: 24 Zář 2007, 17:10
Místo/Bydliště: Brno, občas Třinec
Kontaktovat uživatele:

Re: Kure

Příspěvek od kure »

EDIT: Poslední příspěvek je neautkální tak aktualizuji můj vzhled :) Momentálně došívám prošívanici a budu muset znovuvypasovat nohavice protože se trochu vytahaly.

EDIT2: Bohužel mi to díky škole jde pomaleji než bych čekal.
Přílohy
IMG_2363b.jpg
IMG_2363b.jpg (90.15 KiB) Zobrazeno 5704 x
Naposledy upravil(a) kure dne 12 Črv 2009, 15:20, celkem upraveno 1 x.
Avatar uživatele
Siegfried
Chaos
Chaos
Příspěvky: 2676
Registrován: 05 Pro 2006, 11:12

Re: Kure

Příspěvek od Siegfried »

Pěkné :) Chválím.

Protož, prosím, povstaň Pane Bože vojsk, silný mstiteli, jenž mstíš hřiechy otcóv nad syny až do třetieho i čtvrtého pokolenie! Pozdvihni sě, jenž súdíš zemi, odplať otplatu pyšným a na tohoto přezřejmého potupitele tvého nepoškvrněného zákona a znamenitého haněče a tvých věrných lítého záhubci ruku tvé pomsty ztáhni!
kure
Příspěvky: 181
Registrován: 24 Zář 2007, 17:10
Místo/Bydliště: Brno, občas Třinec
Kontaktovat uživatele:

Re: Kure

Příspěvek od kure »

Díky za pochvalu vím že víc kecám než dělám ale snažím se s tím něco udělat :) na prošívanici mi chybí už jenom našít rukávy a zapínáníé a bude hotovo. Nakonec zvítezila kombinace vojenské deky + len(na trupu čtyři vrstvy deky na rukávech dvě v oblasti vnitřků loktů vystřižená día takžde tam je jenom jedna vrstva, len ze zhora mám dvě vrstvy zevnitř jednu), víme že to asi není moc echt ale pokud mu ji někdo rozpáře natolik že bude vidět dovnitř tak asi budu řešit větší problémy než dobovost :-D. No nic jdu se natáhnout k televizi a šít prošívku :-D
Odpovědět

Vrátit se na “Salón krásy”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti