Aselhaz

Komplexní poradenství v rekonstrukci historických a fiktivních postav.
Avatar uživatele
Aselhaz
Příspěvky: 44
Registrován: 27 Lis 2009, 18:08
Místo/Bydliště: Praha

Re: Aselhaz

Příspěvek od Aselhaz »

Tak to nevím zda to bylo vypraný, černá nohavice je zašpendlená a červenou bude dělat podle ní ;) Jak říkám, první zkouška
Obrázek
Avatar uživatele
Spakona
Příspěvky: 406
Registrován: 15 Ún 2009, 16:24

Re: Aselhaz

Příspěvek od Spakona »

tak si to zjisti - pokud ten len vypranej nebyl bude se srážet cca 5cm na metr v průměru
jen jednou jsem zapomněla len předeprat - a šaty se mi zkrátily cca o 15 čísel na 170 cm délky - o šířce nemluvě - praskly mi v podpaží
navíc jsou látky napuštěné vším možným proti plísním, molům a já nevím čemu všemu, o prachu nemluvě, takže je to o slušnou kopřivku :)
bezprizorní a všudypřítomná, rustikálně upřímná
Kdybychom byly muži, hovořily bychom teď o tom, jak za svou zem položíme své životy. Jako ženy můžeme mluvit jen o tom, že se položíme.
Avatar uživatele
Aselhaz
Příspěvky: 44
Registrován: 27 Lis 2009, 18:08
Místo/Bydliště: Praha

Re: Aselhaz

Příspěvek od Aselhaz »

Ok díky za postřeh hned se jí na to raději zeptám :-) Nerad bych vypadal jako koláž z petroneliho misek
Obrázek
Avatar uživatele
deCarabas
Příspěvky: 273
Registrován: 15 Srp 2008, 14:34

Re: Aselhaz

Příspěvek od deCarabas »

Ja lan nepredpieram a da sa... :)

Chcel som sa opytat skor na tu cervenu koselu, tejto casti odevu nerozumiem. Je to nahradna kosela, alebo nejakym sposobom vrchna vrstva az na tej bielej koseli, alebo ako?
Muž může být šťasten s kteroukoli ženou, pokud ji nemiluje.(Oscar Wilde)

Je-li některá žena věrna svému muži, je to ze zlomyslnosti k tomu třetímu. (Oscar Wilde)
Avatar uživatele
Aselhaz
Příspěvky: 44
Registrován: 27 Lis 2009, 18:08
Místo/Bydliště: Praha

Re: Aselhaz

Příspěvek od Aselhaz »

červená košile je náhradní :-) třeba ji jednou použiju jako poctu pro hnědé kalhoty kdo ví :-D
Obrázek
Avatar uživatele
Aselhaz
Příspěvky: 44
Registrován: 27 Lis 2009, 18:08
Místo/Bydliště: Praha

Re: Aselhaz

Příspěvek od Aselhaz »

tak kostým už doma mám a ani ho snad fotit nebudu, protože jsem tak nasranej, jako jsem ještě nebyl. Je to naprosto luxusně zesraný.
Obrázek
Avatar uživatele
Mahy
Příspěvky: 549
Registrován: 22 Zář 2008, 21:43
Místo/Bydliště: Třebíč

Re: Aselhaz

Příspěvek od Mahy »

No hoď to sem rozeberem to. Kdo to dělal?
Quod licet Jovi, non licet bovi
Rychlokvaška ve všech směrech
http://polnimyslivci.webnode.cz/
Avatar uživatele
Aselhaz
Příspěvky: 44
Registrován: 27 Lis 2009, 18:08
Místo/Bydliště: Praha

Re: Aselhaz

Příspěvek od Aselhaz »

nabíjím baterku do foťáku, ale jen pro představu, jedna nohavice se točí, jedna košile má výstřih jak pro ženskou, druhá košile je z moc fajn materiálu a to moderně upravovaná vazba aby to vypadalo pomačkaně, v nohavicích je pod chodilem super duper bílá guma a nohavice jsou světe divse, dlouhé... fakt paráda
Obrázek
Avatar uživatele
Nathan
Příspěvky: 68
Registrován: 11 Črc 2010, 15:58

Re: Aselhaz

Příspěvek od Nathan »

a to bolo robené u krajčírky ?
Obrázek
Avatar uživatele
Aselhaz
Příspěvky: 44
Registrován: 27 Lis 2009, 18:08
Místo/Bydliště: Praha

Re: Aselhaz

Příspěvek od Aselhaz »

jo šaty pro ženu udělala nádherný, ty pasujou skvěle, ale moje hadry jsou fakt na podlahu. přemejšlím co s nima, jediný co mě napadá, tak jedině to střihnout, udělat z toho nohavice a ušít si bruchy
Obrázek
Avatar uživatele
Mahy
Příspěvky: 549
Registrován: 22 Zář 2008, 21:43
Místo/Bydliště: Třebíč

Re: Aselhaz

Příspěvek od Mahy »

No a co to reklamovat? Máš na to plné právo pokud udělala něco co jsi nechtěl, nebo to zmrvila.
Quod licet Jovi, non licet bovi
Rychlokvaška ve všech směrech
http://polnimyslivci.webnode.cz/
Avatar uživatele
Standa mž
Sponzor Brodce
Příspěvky: 511
Registrován: 31 Led 2009, 12:39
SHŠ: Slánská rota
Místo/Bydliště: Horšovský Týn
Kontaktovat uživatele:

Re: Aselhaz

Příspěvek od Standa mž »

No nezlob se na mě , ale pokud jsi byl na zkoušce , tak si měl věci včas korigovat a vše jí pečlivě vysvětlit . Ty kalhoty ti už na zkoušce musely být dlouhé . No a jak ty věci mají ve finále vypadat jste měli také konzultovat .
Avatar uživatele
Spakona
Příspěvky: 406
Registrován: 15 Ún 2009, 16:24

Re: Aselhaz

Příspěvek od Spakona »

že ty nohavice nesedí a mají se vypasovat sme ti říkali už podle fotky na zkoušce
šila ta švadlena vůbec někdy něco takového???
a jak to, že se jí nohavice točí? ona to střihla po niti co?
bezprizorní a všudypřítomná, rustikálně upřímná
Kdybychom byly muži, hovořily bychom teď o tom, jak za svou zem položíme své životy. Jako ženy můžeme mluvit jen o tom, že se položíme.
Avatar uživatele
Václav
Příspěvky: 261
Registrován: 25 Bře 2007, 23:51
Místo/Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Aselhaz

Příspěvek od Václav »

Mno, pokud jsou ty kalhoty dlouhé, tak tím lépe. Alespoň se dá ta guma odpárat a zbude ti ještě materiál, aby to šlo poupravit. Zúžit nohavice také není problém, pokud skutečně mají steh vzadu. Spíš jsem skeptický k tomu materiálu. Nejsem si jistý, že len je na takovéto kalhoty vhodný materiál. Jinak košile mi přijde špatná už na té fotce ze zkoušky. Rukávy jsou nasazené podivně nízko pod ramenem a jsou na konci příliš široké. Tedy v případě, že nemají být stahovací. Řešením tedy je to celé reklamovat. ;-)
Avatar uživatele
Standa mž
Sponzor Brodce
Příspěvky: 511
Registrován: 31 Led 2009, 12:39
SHŠ: Slánská rota
Místo/Bydliště: Horšovský Týn
Kontaktovat uživatele:

Re: Aselhaz

Příspěvek od Standa mž »

Jenže právě v tom je ten problém . Co reklamovat . Jak můžeš něco reklamovat když jsi něco špatně vysvětlil . Pokud si vybereš švadlenu která nemá zkušenosti s dobovýmy střihy , tak musíš donést nějaké podklady ,nejlépe střihy, podle kterých ti to udělá a pak jí musíš ohlídat a korigovat .a raděj zkoušet vícekrát. Reklamovat můžeš když se ti samovolně rozpáře šev , nebo něco takového . Prostě když odvede řemeslně práci španě a né když šije něco o čem nemá ani páru a ty jí s tím ani neporadíš . No a hlavně tu práci přebral , takže s ní vlastně souhlasil .
Odpovědět

Vrátit se na “Salón krásy”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů