Comodor_Falkon

Komplexní poradenství v rekonstrukci historických a fiktivních postav.
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Comodor_Falkon

Příspěvek od Radim Vaňousek »

:lol: :laughing9: :laughing5:
No...sme se teď zasmáli, že, a teď z trošku vážnější jamky. Falkon má měsíční BAN, takže se vyjadřovat nemůže. Stejně mi ale připadá, že tahle celá diskuse je jenom plýtvání nervů, pro někoho, kdo o rekonstrukci vážný zájem nemá. Nu což, uvidíme za měsíc, tedy po odeznění BANu, jestli na něčem začal pracovat.
Malej
Příspěvky: 150
Registrován: 13 Ún 2008, 21:50
Místo/Bydliště: Třebíč,Münster

Re: Comodor_Falkon

Příspěvek od Malej »

Tak tak. Jinak termín jsi prošvihl a ani jsem náznakem nepostřehl,že by jsi chtěl něco objednat. Ono s té objednávky nakonec z 90% sešlo,protože firma skončila a vyprázdnila sklady. Zůstalo tam po 5 - 15 bm barveného lnu (asi 20 druhů). Alistaire může potvrdit. Sehnal jsem jiného dodavatele,ale cena je od 110,-kč a výše - kontakt dodám na vyžádání. Po novém roce očekávám vzorky lnu z Egypta. Ceny se pohybují 32 - 95,-kč/bm + dopravné,takže to se teprv uvidí.
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Comodor_Falkon

Příspěvek od Radim Vaňousek »

:) čekáme tvůj projev, Comodor_Falkone. Nějaký pokrok?
Gunhead
Příspěvky: 31
Registrován: 14 Dub 2008, 08:39

Re: Comodor_Falkon

Příspěvek od Gunhead »

Radim Vaňousek napsal:Díky, že jsi tohle téma vytáhnul. Nedávno jsem si přečetl kousek knihy od Poula Nörlunda a řekl jsem si, že až budu mít trochu času, vytmavím všechny bláboly, které jsem napsal já, ale i jiní lidé o Herj.
Mohl bys prosím dát citaci? Pokud je někde sehnatelná, rád bych si proluštil.

Díky
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Comodor_Falkon

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Dal jsem Catany slib, že jí nebudu zatím šířit. Prý až po letošním Festivalu historie.
Avatar uživatele
Maršálek
Příspěvky: 1064
Registrován: 24 Lis 2008, 12:07
Místo/Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Comodor_Falkon

Příspěvek od Maršálek »

Gunhead napsal:Festival historie mi bohužel nic neříká, můžeš mi k němu něco napsat?
...že jsi opět zaspal a je již kapaitně naplněný...
Comodor_Falkon
Příspěvky: 14
Registrován: 05 Kvě 2008, 12:02
Místo/Bydliště: Jedno malé, kdysi vlivné, klášterní městečko...

Re: Comodor_Falkon

Příspěvek od Comodor_Falkon »

Radim Vaňousek napsal::) čekáme tvůj projev, Comodor_Falkone. Nějaký pokrok?
Nikoliv.. Můj svět se protočil vzhůru nohama.. Několikrát..
Před tím, než jsem poukázal na to, že to co tvrdíš že nejde, je běžné (jednotné přihlašování - různé profily) a nafásnul za to měsíční BAN, tak to vypadalo celkem nadějně.. Asi tři týdny poté šlo všechno do h...áje..
Na šerm a související jevy teď nemám vůbec čas, kondici a vlastně ani náladu..
Posledního půl roku jsem strávil lítáním po úřadech a nejen po nich a do konce července budu doufám bydlet v Praze.. S trochou štěstí do konce června..

Pak se uvidí jak dál..
..což se vy zde dozvíte nejdříve až našetřím na počítač, dostanu služební, případně zajedu domů na návštěvu..
Malej napsal:Tak tak. Jinak termín jsi prošvihl a ani jsem náznakem nepostřehl,že by jsi chtěl něco objednat. Ono s té objednávky nakonec z 90% sešlo,protože firma skončila a vyprázdnila sklady. Zůstalo tam po 5 - 15 bm barveného lnu (asi 20 druhů). Alistaire může potvrdit. Sehnal jsem jiného dodavatele,ale cena je od 110,-kč a výše - kontakt dodám na vyžádání. Po novém roce očekávám vzorky lnu z Egypta. Ceny se pohybují 32 - 95,-kč/bm + dopravné,takže to se teprv uvidí.
A ten seznam, co jsem s Tebou sepisoval ve vzkazech, snad nebyl dostatečně intenzivním náznakem..? ;)
Ale jak vidno, stejně by z toho nic nebylo..

Mno a jak dopadly ty vzorky..?
A kdy jsou v následujícím pololetí objednací termíny..?
Ministerstvo zdravotnictví varuje:
"Vnímání příspěvků tohoto uživatele bez patřičné dávky zvráceného humoru vede k návalům vzteku, nenávisti a vážným duševním onemocněním."
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Comodor_Falkon

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Comodor_Falkon napsal: Před tím, než jsem poukázal na to, že to co tvrdíš že nejde, je běžné (jednotné přihlašování - různé profily) a nafásnul za to měsíční BAN, tak to vypadalo celkem nadějně..
Pokud vím, tak jsem obrovskou komplexitu spojování databází obhajoval právem. Dokonce jsem tu posílal i odkaz na debatu administrátorů a moderátorů PHPBB, kde tvrdili, že jde o příliš velké komplikace s nastavováním přístupových práv pro skupiny a jednotlivce. Vzhledem k tomu, že co fórum to jiná ves -nedá se to rozumě spojit.
Načež jsem byl vytočen. Ale co bylo, bylo. Teď můžeš prudit Supíka :badgrin: Já jsem v IT důchodu. :banan:
Malej
Příspěvky: 150
Registrován: 13 Ún 2008, 21:50
Místo/Bydliště: Třebíč,Münster

Re: Comodor_Falkon

Příspěvek od Malej »

Falcone, intenzivní dopisování ve vzkazech nic neznamená. je třeba se činit. další objednávka bude až na podzim a máš samozřejmě možnost se připojit.
Odpovědět

Vrátit se na “Salón krásy”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů