rehtu

Komplexní poradenství v rekonstrukci historických a fiktivních postav.
jirilucius
Příspěvky: 22
Registrován: 04 Lis 2008, 14:52
Kontaktovat uživatele:

Re: rehtu

Příspěvek od jirilucius »

Pripada mi ze spodni cast je malo vypoukla do predu. Ale muze to byt i fotkou ktera skresluje.
Avatar uživatele
Siegfried
Chaos
Chaos
Příspěvky: 2676
Registrován: 05 Pro 2006, 11:12

Re: rehtu

Příspěvek od Siegfried »

Mě se to takhle na pohled líbí, ty boční nejty bych asi udělal zevnitř na kůži aby to bylo pohyblivější a paráda.
Kdo to dělá?

Protož, prosím, povstaň Pane Bože vojsk, silný mstiteli, jenž mstíš hřiechy otcóv nad syny až do třetieho i čtvrtého pokolenie! Pozdvihni sě, jenž súdíš zemi, odplať otplatu pyšným a na tohoto přezřejmého potupitele tvého nepoškvrněného zákona a znamenitého haněče a tvých věrných lítého záhubci ruku tvé pomsty ztáhni!
Avatar uživatele
rehtu
Příspěvky: 76
Registrován: 28 Ún 2009, 22:54

Re: rehtu

Příspěvek od rehtu »

JiriLucius:Ten radius tam není až takovej,ale prohlížel jsem dost zbrojí,některý ho maj větší a
některý menší,dělám to z 1,5 plechu a za studena neb nemaje oheň pekelný a proto
je to někdy složitější a některé věci jsou mi z tohoto důvodu zapovězené.Velký plech
rozdělím elektrickými nůžkamy jinak konečný tvary stříhám ručnímy kvůli přesnosti.

Siegfried: Dělám to sám,v postatě vše ručně žádná strojovka,dělám to pro kluky ze skupiny a
pro sebe,protože vybavení stárne jak fyzicky,tak prostě dobou...
jirilucius
Příspěvky: 22
Registrován: 04 Lis 2008, 14:52
Kontaktovat uživatele:

Re: rehtu

Příspěvek od jirilucius »

Plech se da premluvit i za studena, musis ho hladit a promlouvat k nemu. Pak povoli :banan:
Tohle je za studena
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Ale samozrejme ze je to masakr a clovek si koleduje tak o tenisovej loket a tak.
Takze je lepsi pouzit teplo.
Obrázek
Obrázek
Avatar uživatele
rehtu
Příspěvky: 76
Registrován: 28 Ún 2009, 22:54

Re: rehtu

Příspěvek od rehtu »

Tak samozřejmě ty věci co jsi sem dal jsou nádherný a taky vím,že se daj dělat za studena ale na některý věci jsem ještě nepřišel jak na ně,ale někdy snad to zjistím,ale jedno vím čím silnější plech tím těší kladivo a tím víc bolí lokty.No zatím jsem na kyrysu strávil asi 15 hodin a je pravda,že jsem ten plech i nějakou dobu přemlouval....Jinak já preferuji jednoduchost,protože jak říkají jiní "v jednoduchosti je krása"....a mně se to tak převážně líbí.
jirilucius
Příspěvky: 22
Registrován: 04 Lis 2008, 14:52
Kontaktovat uživatele:

Re: rehtu

Příspěvek od jirilucius »

Bilajz napsal:jirilucius: jaka je datace a zemepisny puvod tech ramen co jsi sem postnul, popr z jakeho jsi vychazel originalu?
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Zbroj z Nuremberg

Obrázek

----------------------- 15 zář 2009, 12:33 ---------------------
rehtu napsal:Tak samozřejmě ty věci co jsi sem dal jsou nádherný a taky vím,že se daj dělat za studena ale na některý věci jsem ještě nepřišel jak na ně,ale někdy snad to zjistím,ale jedno vím čím silnější plech tím těší kladivo a tím víc bolí lokty.No zatím jsem na kyrysu strávil asi 15 hodin a je pravda,že jsem ten plech i nějakou dobu přemlouval....Jinak já preferuji jednoduchost,protože jak říkají jiní "v jednoduchosti je krása"....a mně se to tak převážně líbí.
Jasne, kazdej ma to svoje. Na spoustu veci se take da zeptat. a je nas tu mraky ktery obcas neco sem a tam vi.
Odpovědět

Vrátit se na “Salón krásy”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti