Indy - švýcarský pěšák z 2. pol. 15. století

Komplexní poradenství v rekonstrukci historických a fiktivních postav.
Avatar uživatele
Pappi
Hlad
Hlad
Příspěvky: 423
Registrován: 04 Pro 2006, 20:23
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Indy - švýcarský pěšák z 2. pol. 15. století

Příspěvek od Pappi »

Velice pěknou polní láhev nabízí Martin Cvejn. Již jsem zakoupil. Ač se jedná o keramickou lahev tak musím říct, že se jedná o velice tvrdou keramiku snesoucí i poněkud hrubší zacházení. Opravdu se jen tak nerozbije. Lahev možno objednat na adrese www.mckeramika.vyrobce.cz a je v sekci výrobky nové džbány, číše.
Je třeba odpouštěti nepřátelům, ale ne dří­v, dokud nebudou pověšeni.
Avatar uživatele
Maršálek
Příspěvky: 1064
Registrován: 24 Lis 2008, 12:07
Místo/Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Indy - švýcarský pěšák z 2. pol. 15. století

Příspěvek od Maršálek »

Pappi napsal:Velice pěknou polní láhev nabízí Martin Cvejn. Již jsem zakoupil. Ač se jedná o keramickou lahev tak musím říct, že se jedná o velice tvrdou keramiku snesoucí i poněkud hrubší zacházení. Opravdu se jen tak nerozbije. Lahev možno objednat na adrese http://www.mckeramika.vyrobce.cz a je v sekci výrobky nové džbány, číše.
ehm, mám u něho už rok a půl tuhle objednávku na x lahví. neozývá se ani na urgence, tak jsem to nedávno přestal řešit :evil:
Avatar uživatele
Siegfried
Chaos
Chaos
Příspěvky: 2676
Registrován: 05 Pro 2006, 11:12

Re: Indy - švýcarský pěšák z 2. pol. 15. století

Příspěvek od Siegfried »

Maršálek napsal: ehm, mám u něho už rok a půl tuhle objednávku na x lahví. neozývá se ani na urgence, tak jsem to nedávno přestal řešit :evil:
Mno on nějak jakoby přestal fungovat a teďka kolem léta asi po roce zase začal. Tak myslím, že staré objednávky už neřeší, spíš předpokládá, že si to buď lidi zatím zařídili jinak nebo se ozvou znovu s aktuální poptávkou.

Protož, prosím, povstaň Pane Bože vojsk, silný mstiteli, jenž mstíš hřiechy otcóv nad syny až do třetieho i čtvrtého pokolenie! Pozdvihni sě, jenž súdíš zemi, odplať otplatu pyšným a na tohoto přezřejmého potupitele tvého nepoškvrněného zákona a znamenitého haněče a tvých věrných lítého záhubci ruku tvé pomsty ztáhni!
Avatar uživatele
Pappi
Hlad
Hlad
Příspěvky: 423
Registrován: 04 Pro 2006, 20:23
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Indy - švýcarský pěšák z 2. pol. 15. století

Příspěvek od Pappi »

Maršálek napsal: ehm, mám u něho už rok a půl tuhle objednávku na x lahví. neozývá se ani na urgence, tak jsem to nedávno přestal řešit :evil:
Já objednával letos koncem července několik džbánů, lahev a ještě nějaké drobnosti a v září mi vše došlo, ale připomínal jsem se mu po telefónu. Jistota je jistota. Ještě poslal kždy kus navíc, pro případ, že by se něco rozbilo. Vyjma té lahve, ale jak jsem psal výše je opravdu dělaná velice solidně.
Je třeba odpouštěti nepřátelům, ale ne dří­v, dokud nebudou pověšeni.
Avatar uživatele
Broďan
Bůh cynismu
Bůh cynismu
Příspěvky: 953
Registrován: 03 Pro 2006, 22:40
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Indy - švýcarský pěšák z 2. pol. 15. století

Příspěvek od Broďan »

Pappi napsal:Já objednával letos koncem července několik džbánů, lahev a ještě nějaké drobnosti a v září mi vše došlo, ale připomínal jsem se mu po telefónu.
Hlavně mu neříkej, co jsme s těmi jeho džbánky provedli o střeleckých slavnostech. :blackeye:
Cynik je zlosyn, jehož pokřivené vnímání­ způsobuje, že vidí­ věci jaké jsou, ne jaké by měly být.
Avatar uživatele
Pappi
Hlad
Hlad
Příspěvky: 423
Registrován: 04 Pro 2006, 20:23
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Indy - švýcarský pěšák z 2. pol. 15. století

Příspěvek od Pappi »

Martin Broďan napsal:
Pappi napsal:Já objednával letos koncem července několik džbánů, lahev a ještě nějaké drobnosti a v září mi vše došlo, ale připomínal jsem se mu po telefónu.
Hlavně mu neříkej, co jsme s těmi jeho džbánky provedli o střeleckých slavnostech. :blackeye:
No co, plnili je medovinou. Nebo snad né? :D
Je třeba odpouštěti nepřátelům, ale ne dří­v, dokud nebudou pověšeni.
Avatar uživatele
Indy
Příspěvky: 713
Registrován: 05 Pro 2006, 08:17
Místo/Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Indy - švýcarský pěšák z 2. pol. 15. století

Příspěvek od Indy »

Nevěděl jsem kam to strčit, zde to snad nevadí. Sháním akutně 4 metry šedé vlny. Neválí se někomu doma či v blízkém obchodě?? Kuju.
"Ty vole! Tolik Indyjánů jsem v životě neviděl!" gen. Custer.
Hrdý majitel několika halaparten a hákovnic a neutuchající prudič, který má zvláště spadeno na blbce. A že jich je!
http://sedmiletka.brodec.org/
Avatar uživatele
torpy
Příspěvky: 14
Registrován: 12 Říj 2009, 20:09
SHŠ: Taschner
Místo/Bydliště: Praha/Brno

Re: Indy - švýcarský pěšák z 2. pol. 15. století

Příspěvek od torpy »

Co takhle to strčit do poptávky ;-) a dát tomu všeříkající název "sháním šedou vlnu" nebo tak něco, třeba by si toho všimlo víc lidí. Btw jak moc akutně ?
Things just happen. What the hell.
Avatar uživatele
Czernozub
Příspěvky: 422
Registrován: 27 Ún 2010, 18:20

Re: Indy - švýcarský pěšák z 2. pol. 15. století

Příspěvek od Czernozub »

Dík za střih na baret, zrovna dneska jsem chtěl nějaký shánět, chci si udělat baret ke kiltu ;) (na dřevárny)
Pěchota z přesvědčení.
Avatar uživatele
Indy
Příspěvky: 713
Registrován: 05 Pro 2006, 08:17
Místo/Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Indy - švýcarský pěšák z 2. pol. 15. století

Příspěvek od Indy »

:banan: Není zač.
"Ty vole! Tolik Indyjánů jsem v životě neviděl!" gen. Custer.
Hrdý majitel několika halaparten a hákovnic a neutuchající prudič, který má zvláště spadeno na blbce. A že jich je!
http://sedmiletka.brodec.org/
Avatar uživatele
Indy
Příspěvky: 713
Registrován: 05 Pro 2006, 08:17
Místo/Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Indy - švýcarský pěšák z 2. pol. 15. století

Příspěvek od Indy »

Nechtěl jsem prasit další vlákno na mne, tak to dávám sem. Vytvářím si novou postavičku, střelec husita. Vycpávanice je, potřebuji jen jiné nohavice, dělené, suknici, kápi, protože mám doublet a pak až 14. století, ale na první půlku nic a hlavně nemám nic na hlavu. Co tahle paráda? http://www.hermann-historica.de/auktion ... at47_2.txt

Jinak zbraň-hákovnice či prak, nějaký tesák či kyj. A ještě botky, mám na švýcary od Alana obracenky, jsou v pohodě i na první půlku?
"Ty vole! Tolik Indyjánů jsem v životě neviděl!" gen. Custer.
Hrdý majitel několika halaparten a hákovnic a neutuchající prudič, který má zvláště spadeno na blbce. A že jich je!
http://sedmiletka.brodec.org/
Avatar uživatele
Kozlí­k
Šikula :)
Šikula :)
Příspěvky: 140
Registrován: 14 Pro 2006, 16:45
SHŠ: Civitas Pragensis/Guardia BB
Místo/Bydliště: Český Brod

Re: Indy - švýcarský pěšák z 2. pol. 15. století

Příspěvek od Kozlí­k »

Taky si teď přes zimu dám opět dokupy husitu, tentokrát lepčího, než před lety :D Nechal jsem se zverbovat jako střelec k Pražanům :banan:
Moje nenávist zestárla, stala se pohrdání­m...
Odpovědět

Vrátit se na “Salón krásy”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti