LORICA - Wothanův svět kroužkových zbrojí

Avatar uživatele
wothan
Příspěvky: 100
Registrován: 09 Ún 2009, 17:46
Místo/Bydliště: Reichenberg
Kontaktovat uživatele:

Re: LORICA - Wothanův svět kroužkových zbrojí

Příspěvek od wothan »

Tak dvě zprávy:

1. aktuální várka zboží z Indie se zpozdila při výrobě, ale už je na cestě. Jde to ve dvou várkách a nevím co v které bude - první by měla dorazit tak do týdne až 10-ti dnů, druhá do konce září. Omlouvám se všem co si to plánovali na akce ještě v září, ale nejsem moc sto to urychlit.

2. do konce tohoto týdne shromažďuji objednávky na další várku. Beru samozřejmě i něco na sklad, ale pokud chcete někdo něco speciálního - zbroj na míru, zbroj z atypického pletiva (ploché/vysekávané aj.) aj. dejte vědět závazně do konce týdne. Na věci na objednávku ovšem beru 50% zálohu.
Avatar uživatele
wothan
Příspěvky: 100
Registrován: 09 Ún 2009, 17:46
Místo/Bydliště: Reichenberg
Kontaktovat uživatele:

Re: LORICA - Wothanův svět kroužkových zbrojí

Příspěvek od wothan »

Nová ubližovátka na Lorice:

Bulava (palcát) - 12-14.st. Bronz, velikost hlavice cca 90x65mm, váha díky vybrané větší dutině uvnitř jen cca 260-70g. Odlévané v ČR.

Obrázek
Obrázek
Avatar uživatele
wothan
Příspěvky: 100
Registrován: 09 Ún 2009, 17:46
Místo/Bydliště: Reichenberg
Kontaktovat uživatele:

Re: LORICA - Wothanův svět kroužkových zbrojí

Příspěvek od wothan »

Tak aktuálně - zboží mám proclené, v pondělí mi ho dovezou domů. ak to zkontroluji, napřijímám a během příštího týdne vám všem co máte něco ob jednaného nebo zamluveného dám echo a domluvíme předání/zaslání. Bohužel to ještě není úplně všechno ale asi 70% dodávky - zbytek kde jsou hlavně 6mm kroužky aj. je stále ještě na cestě a mělo by dorazit během cca 10-14cti dnů.
Avatar uživatele
wothan
Příspěvky: 100
Registrován: 09 Ún 2009, 17:46
Místo/Bydliště: Reichenberg
Kontaktovat uživatele:

Re: LORICA - Wothanův svět kroužkových zbrojí

Příspěvek od wothan »

Tak poslední info - zboží mám už tady, napřijímané a z větší části roztříděné. Přednostně odbavím ty, kteří to mají objednané (na zálohu) a ty kteří mají zboží zamluvené. Pak ostatní. Pokusil jsem se ozvat všem, ale je možné že mi někteří zamluvení vypadli (přednostně jsem kontaktoval objednávky) - tak se mi prosím pokuste sami ozvat.

Kroužkovky bych tu už měl mít všechny s výjimkou dlouhých 8mm límců - ty ještě spolu s nějakými noži a věcmi pro římany dorazí do konce týdne.
Avatar uživatele
wothan
Příspěvky: 100
Registrován: 09 Ún 2009, 17:46
Místo/Bydliště: Reichenberg
Kontaktovat uživatele:

Re: LORICA - Wothanův svět kroužkových zbrojí

Příspěvek od wothan »

Aktualizovaný stav nového zboží na Lorice: http://www.lorica.cz - mraky nových křesadel, unikátní křeasací jehla (i jako píchátko) apod.
Avatar uživatele
wothan
Příspěvky: 100
Registrován: 09 Ún 2009, 17:46
Místo/Bydliště: Reichenberg
Kontaktovat uživatele:

Re: LORICA - Wothanův svět kroužkových zbrojí

Příspěvek od wothan »

Tak po rozebrání zamluvených zbrojí mám na skladě z kroužků aktuálně toto:

1. límec 6mm, kratší, cena 3800,-Kč - 5ks
2. límec 8mm, delší, cena 3000,-Kč (na cestě - volných ještě 8ks)
3. kroužková kapuce 8mm, poslední 2ks
4. zbroj 8mm, krátký rukáv, šíře 130cm - 8400,-Kč - 2ks
5. zbroj 8mm, krátký rukáv, šíře 155cm - 9400,-Kč - 1ks
6. zbroj 6mm, krátký rukáv, šíře 130cm - 14500,-Kč - 1ks
7. zbroj 8mm, dlouhý rukáv, šíře 130cm - 9500,-Kč - 4ks
8. zbroj 8mm, dlouhý rukáv, šíře 155cm - 10500,-Kč - 1ks
9. komplet, kapuca, dlouhý rukáv bez pěstnic, šíře 155cm - 12500,-Kč - 1ks

A samozřejmě spoustu dalších novinek na Lorice - nové druhy ocílek, okovy, zámky ve slevě aj.
Avatar uživatele
wothan
Příspěvky: 100
Registrován: 09 Ún 2009, 17:46
Místo/Bydliště: Reichenberg
Kontaktovat uživatele:

Re: LORICA - Wothanův svět kroužkových zbrojí

Příspěvek od wothan »

Protože jsem měl havárku a nutně potřebuji peníze, nabízím tu jednu 6mm zbroj co jsem si nechával na prodej se slevou - původní cena 14500,-Kč - při rychlém jednání sleva na 13000,-Kč. Šíře 130cm, krátký široký rukáv, délka nad kolena.
Avatar uživatele
wothan
Příspěvky: 100
Registrován: 09 Ún 2009, 17:46
Místo/Bydliště: Reichenberg
Kontaktovat uživatele:

Re: LORICA - Wothanův svět kroužkových zbrojí

Příspěvek od wothan »

Dneska mi přišly ty dlouhé límce z 8mm kroužků - mám jich na skladě celkem 9ks, z toho 3 jsou už zamluvené, takže zbývá 6 volných. Cena 3000,-Kč/ks. Kratší límce z 6mm kroužků už mi zbývají pouze 4ks, z toho jeden zamluvený. Cena 3800,-Kč/ks. Jinak mi přišlo další zboží (nože aj.) - viz. http://www.lorica.cz
Avatar uživatele
wothan
Příspěvky: 100
Registrován: 09 Ún 2009, 17:46
Místo/Bydliště: Reichenberg
Kontaktovat uživatele:

Re: LORICA - Wothanův svět kroužkových zbrojí

Příspěvek od wothan »

Takže 19.11.2011 budu v Praze v Michnově paláci (Tyršův dům). Pro návštěvníky burzy budu mít slevu na některé vybrané druhy zboží (jen a pouze pro tuto akci):

1. zbroj 8mm, dlouhý rukáv, 130cm - poslední kus (9500,-Kč)
2. límec 8mm, dlouhý - 5 kusů (3000,-Kč - na burze 2800,-Kč)
3. límec 6mm, krátký - 4 kusy (3800,-Kč - na burze 3500,-Kč)
4. pruh pletiva 100x15cm (na závěs) - 1000,-Kč
5. lucerny mosazné s rohovinovým terčíkem - 3ks (1150,-Kč/ks - na burze 1050,-Kč)

A spousta dalších věcí - ocílky (ceny 60-70,-Kč/ks), okovy, zámky, nože, kroužky, ostruhy (od 11.st. do 15.st.), římské patery (ešusy) apod.
Avatar uživatele
wothan
Příspěvky: 100
Registrován: 09 Ún 2009, 17:46
Místo/Bydliště: Reichenberg
Kontaktovat uživatele:

Re: LORICA - Wothanův svět kroužkových zbrojí

Příspěvek od wothan »

Tak poslední objednávka tu zřejmě bude do vánoc - kdo máte co objednané nebo něco chcete (zbroje, kukly, límce, sekery...) tak budou skladem buď koncem tohoto nebo počátkem příštího týdne. Bude to zase k vyzvednutí v Liberci, ale mohu to samozřejmě i posílat poštou.

Pokud by byl zájem, tak plánuju někdy během víkendu nebo příštího týdne (podle toho jak to dorazí, ale ještě před Vánocemi) jet do Prahy, takže něco z toho mohu předat tam osobně.
Avatar uživatele
wothan
Příspěvky: 100
Registrován: 09 Ún 2009, 17:46
Místo/Bydliště: Reichenberg
Kontaktovat uživatele:

Re: LORICA - Wothanův svět kroužkových zbrojí

Příspěvek od wothan »

Takže zboží je na skladě - viz. http://www.lorica.cz - ti kdo máte něco zamluvené nebo objednané, ozvěte se co nejdřív. U zamluvených věcí podržím zboží skladem asi týden, pak bude volně k prodeji.

Pokud bude dost zájemců (aby se vyplatilo rozpočítat naftu a vyšlo to levněji než pošta), mohu se ještě tento týden otočit v Praze, pokud ne, tak v Liberci nebo poštou.
Avatar uživatele
wothan
Příspěvky: 100
Registrován: 09 Ún 2009, 17:46
Místo/Bydliště: Reichenberg
Kontaktovat uživatele:

Re: LORICA - Wothanův svět kroužkových zbrojí

Příspěvek od wothan »

Tak z kroužkového pletiva mám skladem toto:

Nýtované kukly:
- pletivo 8mm kruhové - 2100,-Kč
- pletivo 6mm kruhové - 3500,-Kč
- pletivo 8mm ploché - 2300,-Kč

Límce:
- pletivo 8mm kruhové (delší) - 2800,-Kč (vánoční sleva)
- pletivo 6mm kruhové (kratší) - 3500,-Kč (vánoční sleva)

Zbroje (pletivo 8mm, kruhové):
- šíře 130cm, krátký rukáv - 8500,-Kč
- šíře 155cm, krátký rukáv - 9500,-Kč
- šíře 130cm, dlouhý rukáv - 9600,-Kč
- šíře 155cm, dlouhý rukáv - 10500,-Kč
- šíře 155cm - extra prodloužený rukáv - 11000,-Kč

Pruhy pletiva (8mm, kruhové)
- rozměr 60x90cm - 4000,-Kč
- rozměr 100 x 15cm - 1000,-Kč

U některých položek mám víc kusů, někde jen jednu, takže neváhejte.
Avatar uživatele
wothan
Příspěvky: 100
Registrován: 09 Ún 2009, 17:46
Místo/Bydliště: Reichenberg
Kontaktovat uživatele:

Re: LORICA - Wothanův svět kroužkových zbrojí

Příspěvek od wothan »

Tak 8mm zbroje šíře 130cm s krátkým rukávem už nemám, dneska jsem udal poslední. Mám ještě nějaké 155cm s krátkým a dlouhým rukávem (jednu s prodlouženým), ale dost rychle to mizí. Ergo kdo zaváhá má smůlu a bude si to muset objednat na jaro (protože na sklad v lednové várce co přijde v dubnu/květnu moc věcí brát asi nebudu). Pro fajnšmekry mám ještě rom. komplet z 6mm kroužků s kapucou, dlouhým rukávem bez pěstnic, ale jen šíře 130cm.

Kroužkových kukel 8mm mám poslední 3 kusy (ze 17-cti co šly na sklad!), 6mm jednu a dvě poslední 8mm s plochýma kroužkama. 6mm límce tři, 8mm dlouhé límce taky už jen tři. Pletivo 8mm - 60x90cm poslední, pletiva 15x100cm ještě nějaké mám, ale taky se to tenčí - holt lidi mají po vánocích peníze. Tak neváhejte!
Avatar uživatele
wothan
Příspěvky: 100
Registrován: 09 Ún 2009, 17:46
Místo/Bydliště: Reichenberg
Kontaktovat uživatele:

Re: LORICA - Wothanův svět kroužkových zbrojí

Příspěvek od wothan »

Vyhlašuji sběr objednávek na jaro! Pokud chcete cokoli co nemám skladem (zejména atypické druhy pletiva, zbroje s prodlouženými rukávy apod.) máte čas do konce měsíce. Na věci na objednávku beru standardně 50% zálohu (zbytek při předání zboží) a záloha musí být uhrazena do konce ledna stejně jako objednávky. Zboží z této objednávky by mělo přijít optimálně na konci dubna - pokusím se do Libušína - ale neslibuji. Je možné že to dojde až počátkem května.
Avatar uživatele
wothan
Příspěvky: 100
Registrován: 09 Ún 2009, 17:46
Místo/Bydliště: Reichenberg
Kontaktovat uživatele:

Re: LORICA - Wothanův svět kroužkových zbrojí

Příspěvek od wothan »

Mám skladem na prodej tyto kusy nýtovaného pletiva:

8mm, kruhové kroužky - 60x90cm - 4000,-Kč (1ks)
8mm, kruhové kroužky - 15x100cm - 1000,-Kč (7ks)

Jinak mi zbylo na skladě ještě nějaké spec. pletivo. Normálně ho skladem nemívám, bylo určené původně na rukávy, tak něco slevím. Dá se použít na závěs na přilbu, jemné rukavice apod.

6mm ploché nýtované x ploché vysekávané (velmi jemné a husté pletivo) - 26x52cm - 2500,-Kč (2ks)
Obrázek
Odpovědět

Vrátit se na “Ostatní řemesla”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 1 host