Čistírny

Odpovědět
Avatar uživatele
Dášenka
..
..
Příspěvky: 837
Registrován: 04 Pro 2006, 19:08
Místo/Bydliště: Praha

Čistírny

Příspěvek od Dášenka »

Není to sice přímo místo, kde se dá něco koupit nebo nechat zhotovit, ale čas od času se může hodit...


Dnes jsem narazila na jednu na Karlínském náměstí v Praze.
Kromě toho, že se nebojej pustit do čištění oděvů z vlny i hedvábí, doma šitých, tak také dokáží dobarvovat kůže do odstínů.

Ohledně čištění paní říkala, že nejlepší je přinést vzorek látek, oni zkusí, co to udělá a až pak se pustí do oděvu.

Dobarvování kůží je hlavně dobarvování ze světlejšího do tmavšího, tak o jeden dva tóny, do barvení typu nebarvená kůže - nějaká barva se pouštět nebudou.

Leder Tex - centrum ošetřování kůží
Karlínské náměstí 234/5
186 00 Praha 8 - Karlín

tel.: 222 310 765
mail: leder.tex@seznam.cz
mobil: 777 258 792
web: www.leder-tex.cz
Avatar uživatele
Rewelus
Příspěvky: 83
Registrován: 07 Kvě 2012, 14:26

Re: Čistírny

Příspěvek od Rewelus »

Paráda, sám jsem měl strach někdy až bude nový šat zhotoven jej nějakým způsobem prát doma natož v čistírně, ale toto mě vyvedlo z omylu. Děkuji za info. :idea:
.:: Peter Wolf ::.
Obrázek
.::: Aus Bern :::.
Avatar uživatele
Dášenka
..
..
Příspěvky: 837
Registrován: 04 Pro 2006, 19:08
Místo/Bydliště: Praha

Re: Čistírny

Příspěvek od Dášenka »

Právě, ve většině čistíren nechtějí brát věci "bez štítku", tady prostě buď risknou, že se s tím nic nestane a nebo v ideálním případě přineseš odstřižky a oni to nejdřív zkusej.

(jinak vlněné věci většinou stačí kartáčovat a větrat...)
scarvein
Příspěvky: 107
Registrován: 19 Dub 2010, 09:25

Re: Čistírny

Příspěvek od scarvein »

Kdyz jsme u cisteni, mate nekdo zkusenosti s cistenim stanu? Tedka mi jeden slusne chytnul plisen a nez se pustim do domaciho cisteni, radsi bych se zeptal, jak na tom (nebo kam to zanest:P).
Avatar uživatele
Dášenka
..
..
Příspěvky: 837
Registrován: 04 Pro 2006, 19:08
Místo/Bydliště: Praha

Re: Čistírny

Příspěvek od Dášenka »

Co jsem zaslachla, někdo posílal do Svitapu, nebo si najít na webu někoho, kdo tuhle službu poskytuje, mimo jiné to pak i naimpregnují...
Odpovědět

Vrátit se na “Ostatní řemesla”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti