Martin Cvejn - Keramika

Kateřina
Příspěvky: 122
Registrován: 14 Črc 2008, 16:24

Re: Martin Cvejn - Keramika

Příspěvek od Kateřina »

Jsem smutná.
Chtěla jsem si objednat nádobí u Martina Cvejna, ale mobil má nedostupný, na e-maily neodpovídá už 7 měsíců, na Villa Nově, kde má mít působiště, nezvedají telefony a v chráněných dílnách Kopeček-Neratov, kde má pracovat jako asistent keramické dílny, také ne. Tak už nevím :(

Nemáte na něj někdo, prosím, ještě nějaké další spojení? Nebo to definitivně zabalil?
Vím, že měl vloni nějaké problémy s pecí, ale pak jsem před vánocemi zaslechla, že už zase funguje...
Avatar uživatele
Bilajz
Příspěvky: 340
Registrován: 04 Črv 2008, 13:51
SHŠ: Burgunďané, Doba Karlova
Místo/Bydliště: Brno

Re: Martin Cvejn - Keramika

Příspěvek od Bilajz »

Koukam ze jsme na tom uplne stejne.
Argon
Příspěvky: 77
Registrován: 04 Zář 2008, 20:28
Místo/Bydliště: Plzeň/Jirkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin Cvejn - Keramika

Příspěvek od Argon »

já mu psal minulej týden mail, o jednu čutorku a furt nic:/ sakryš...nevíte zda_li je k sastižení na telefonu?
Avatar uživatele
Pappi
Hlad
Hlad
Příspěvky: 423
Registrován: 04 Pro 2006, 20:23
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin Cvejn - Keramika

Příspěvek od Pappi »

Od Martina Cvejna jsem také bral, ale co je s ním v současné době ví Bůh. Dám zde číslo na keramiku Malešov. Simona Jakubcová 777 232 076. Nejedná se o tvrz Malešov, ale přímo o výrobce jenž v Malešově bydlí, ale Malešovské Medievum od nich výrobky též bere a prodává, ovšem poněkud za trochu jiné ceny. ;)
Je třeba odpouštěti nepřátelům, ale ne dří­v, dokud nebudou pověšeni.
Argon
Příspěvky: 77
Registrován: 04 Zář 2008, 20:28
Místo/Bydliště: Plzeň/Jirkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin Cvejn - Keramika

Příspěvek od Argon »

od nich máme nějakou keramiku na curii a je fakt dobrá! díky za číslo:) neměl by si třebas meila?
Avatar uživatele
Pappi
Hlad
Hlad
Příspěvky: 423
Registrován: 04 Pro 2006, 20:23
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin Cvejn - Keramika

Příspěvek od Pappi »

Já myslím, že asi mail nemají, ale můžu to zjistit.
Je třeba odpouštěti nepřátelům, ale ne dří­v, dokud nebudou pověšeni.
Avatar uživatele
Ogrier
Příspěvky: 287
Registrován: 21 Črc 2008, 10:15
SHŠ: Maligarde
Místo/Bydliště: Pavlikov + Rakovnik
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin Cvejn - Keramika

Příspěvek od Ogrier »

Pappi doufam, ze se nebudes zlobit, ale prave se mi podarila zjistit ta emailova adresa. Je to simona.jakubcova(zavinac)seznam.cz

lovu zdar
-Beatus vir qui timet Dominum-
Kateřina
Příspěvky: 122
Registrován: 14 Črc 2008, 16:24

Re: Martin Cvejn - Keramika

Příspěvek od Kateřina »

Dobrá zpráva - pan Cvejn funguje a jedeme si pro hotové nádobí v červenci :cheers:
Kontakt, který má uveden na svých stránách platí, dnes mi z něj potvrzoval objednávku.
Má ale nový telefon: 723 794 269
martin tibenský
Příspěvky: 8
Registrován: 17 Led 2010, 00:43

Re: Martin Cvejn - Keramika

Příspěvek od martin tibenský »

Nemáte náhodou niekto nový kontakt na pána Cvejna. Respektíve neviete či ešte vyrába? Skúšal som mu volať na kontaktné číslo na stránke aj na číslo z predchádzajúceho príspevku no bezúspešne. Rovnako neodpovedá ani na maily.
Avatar uživatele
Pappi
Hlad
Hlad
Příspěvky: 423
Registrován: 04 Pro 2006, 20:23
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin Cvejn - Keramika

Příspěvek od Pappi »

martin tibenský napsal:Nemáte náhodou niekto nový kontakt na pána Cvejna. Respektíve neviete či ešte vyrába? Skúšal som mu volať na kontaktné číslo na stránke aj na číslo z predchádzajúceho príspevku no bezúspešne. Rovnako neodpovedá ani na maily.
Já myslím, že "pan" Cvejn to asi zabalil. Škoda dělal pěknou a hlavně levnou keramiku. Já jsem u něj udělal minulý rok docela slušnou objednávku a neměl ani tolik slušnosti mi napsat oblíž si rit. :thumbdown: Natož aby něco poslal.
Je třeba odpouštěti nepřátelům, ale ne dří­v, dokud nebudou pověšeni.
martin tibenský
Příspěvky: 8
Registrován: 17 Led 2010, 00:43

Re: Martin Cvejn - Keramika

Příspěvek od martin tibenský »

Hej podobne som mal na pláne robiť väčšiu objednávku. Čo už :(

Poznáte ešte nejakého schopného výrobcu?
Inak tá dielňa v Malešove má nejaký katalóg alebo treba si presne zadať čo človek chce.
Kateřina
Příspěvky: 122
Registrován: 14 Črc 2008, 16:24

Re: Martin Cvejn - Keramika

Příspěvek od Kateřina »

Podle stránek o.s. Neratov - Kopeček pracuje pan Cvejn stále jako asistent keramické dílny.
Tuhle je kontakt: http://www.kopecek.neratov.cz/index.php ... a=kontakty

Naše zkušenost je taková, že lepší komunikace s panem Cvejnem je telefonicky, s e-mailem jsme měli trošku potíž. Ale s objednávkou ani dodávkou problém nebyl, všechno byklo včas a tak, jak my jsme si řekli - dokonce jsme si mohli přijet rovnou k peci, podílet se na vyjmutí naší várky a ještě jsme dostali zajímavou přednášku o výrobě keramiky.
Kvalita výrobků výborná; používám to na vaření jak v uhlících, tak nepřímo na ohni (na roštu) a zatím nic neprasklo. Jediný problém - pivo. Je lepší si vyčlenit jeden pohár pouze na pivo, protože jinak všechno ostatní dostává pivní příchuť :D
Hrnčíř
Příspěvky: 1
Registrován: 20 Bře 2013, 18:22

Re: Martin Cvejn - Keramika

Příspěvek od Hrnčíř »

Dobrý den,
Omlouvám se všem kdož mne nemohli sehnat, abych jim vyrobil nějakou keramiku. částečně je to zaviněno mnou, částečně okolnostmi, že jsem vlastně až do loňského roku vyráběl kde se dalo a neměl stabilní dílnu. Tu už teť mám, takže vám rád vyrobím repliky keramiky podle mého katalogu nebo vašich podkladů. Bohužel nemám žádnou pec na výpal dřevem takže vše zatím pálím elektricky - vzhled je historizující, zároveň je keramika běžně použivatelná, ale není LH. více se dozvíte na mém webu
mckeramika.vyrobce.cz
kde je katalog, ceník a fotky mojich výrobků.

Martin Cvejn,
Okružní,
Solnice 84

tel.: 720517216

Přeji vám pěkné dny.
Odpovědět

Vrátit se na “Ostatní řemesla”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 1 host