Rehtu - pasíř

Avatar uživatele
rehtu
Příspěvky: 76
Registrován: 28 Ún 2009, 22:54

Rehtu - pasíř

Příspěvek od rehtu »

tady jsem zkoušel udělat nějaký přezky řekl bych tak polovina až 3/4 15.stol jak to vidíte vy?
Přílohy
Snímek 002.jpg
tady je ukázka 2 přezek
Snímek 002.jpg (339.27 KiB) Zobrazeno 10136 x
Avatar uživatele
Indy
Příspěvky: 713
Registrován: 05 Pro 2006, 08:17
Místo/Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Odstrašující skupiny

Příspěvek od Indy »

Vypadají dobře. Děláš to pro sebe nebo na kšeft?
"Ty vole! Tolik Indyjánů jsem v životě neviděl!" gen. Custer.
Hrdý majitel několika halaparten a hákovnic a neutuchající prudič, který má zvláště spadeno na blbce. A že jich je!
http://sedmiletka.brodec.org/
Avatar uživatele
rehtu
Příspěvky: 76
Registrován: 28 Ún 2009, 22:54

Re: Odstrašující skupiny

Příspěvek od rehtu »

no na kšeft to nedělám,protože to je dost práce,vysekat z 3mm mosazi,pilníkovat,leštit no minimálně 2hodiny práce,no zatím jsem je nabizel na tréninku za symbolickou cenu ale žádná odezva,líbí se jim ty co maj,tak jsem je udělal jen pro svou rodinu,jinak to není ono na to rýhování nemám ještě ty správný nástroje ale udělám si je a pak to bude lepší.Ale řeknu,že jednotlivý kousky se dají udělat po domluvě.
Avatar uživatele
Indy
Příspěvky: 713
Registrován: 05 Pro 2006, 08:17
Místo/Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Odstrašující skupiny

Příspěvek od Indy »

Jde o to, že na trhu moc druhů přesek není. Tedy těch věrných dobově. Ne že by Mojhe měl špatné. Jen je omezený výběr. A já holt dělám z kůže ten zbytek a občas mají zákazníci prapodivné požadavky typu:"Chci mít něco jiného, ne to co maj fšeci!"
Tudíž se ptám.
"Ty vole! Tolik Indyjánů jsem v životě neviděl!" gen. Custer.
Hrdý majitel několika halaparten a hákovnic a neutuchající prudič, který má zvláště spadeno na blbce. A že jich je!
http://sedmiletka.brodec.org/
Avatar uživatele
Siegfried
Chaos
Chaos
Příspěvky: 2676
Registrován: 05 Pro 2006, 11:12

Re: Odstrašující skupiny

Příspěvek od Siegfried »

Rehtu: Pěkné - palec nahoru.

Protož, prosím, povstaň Pane Bože vojsk, silný mstiteli, jenž mstíš hřiechy otcóv nad syny až do třetieho i čtvrtého pokolenie! Pozdvihni sě, jenž súdíš zemi, odplať otplatu pyšným a na tohoto přezřejmého potupitele tvého nepoškvrněného zákona a znamenitého haněče a tvých věrných lítého záhubci ruku tvé pomsty ztáhni!
Avatar uživatele
Random
Příspěvky: 1287
Registrován: 04 Lis 2007, 20:15
SHŠ: Fäähnli Rattenschwanz
Kontaktovat uživatele:

Re: Odstrašující skupiny

Příspěvek od Random »

Taky podporuji - mosazných s plíškem je málo, takže dopracovat technologii, zracionálnit výrobu a šup s tím na trh!

Teda hlavně pro nás, ať máme něco jiného, než co mají Indyho "fšeci" :badgrin:
"Ad ultimum!"
Avatar uživatele
Siegfried
Chaos
Chaos
Příspěvky: 2676
Registrován: 05 Pro 2006, 11:12

Re: Odstrašující skupiny

Příspěvek od Siegfried »

Možná bych se soustředil na ty plíšky a dělal bych je na mojsheho přesky, páč konkurovat jeho laciným odlitkům v čechách moc nelze...

----------------------- čtv bře 05, 2009 4:18 pm ---------------------

Jo radime, možná to splitni a dej do nějkýho fora o přeskách pokud nebudou kluci proti, sem to nepatří a škoda aby to zapadlo v takovémhle blábol foru :)

Protož, prosím, povstaň Pane Bože vojsk, silný mstiteli, jenž mstíš hřiechy otcóv nad syny až do třetieho i čtvrtého pokolenie! Pozdvihni sě, jenž súdíš zemi, odplať otplatu pyšným a na tohoto přezřejmého potupitele tvého nepoškvrněného zákona a znamenitého haněče a tvých věrných lítého záhubci ruku tvé pomsty ztáhni!
Avatar uživatele
Kuno
Bůh rytířů
Bůh rytířů
Příspěvky: 267
Registrován: 04 Pro 2006, 18:53
SHŠ: SHŠ Revertar
Místo/Bydliště: Zlí­n

Re: Odstrašující skupiny

Příspěvek od Kuno »

Rehtu: Pěkné přezky. Mám zájem o cca 20ks. Šlo by to?
Wir wissen was wir sollen machen und niemand wird uns kommandieren!!!
Avatar uživatele
Indy
Příspěvky: 713
Registrován: 05 Pro 2006, 08:17
Místo/Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Odstrašující skupiny

Příspěvek od Indy »

Nepředbíhej Laďo! :lol:
"Ty vole! Tolik Indyjánů jsem v životě neviděl!" gen. Custer.
Hrdý majitel několika halaparten a hákovnic a neutuchající prudič, který má zvláště spadeno na blbce. A že jich je!
http://sedmiletka.brodec.org/
Avatar uživatele
rehtu
Příspěvky: 76
Registrován: 28 Ún 2009, 22:54

Re: Odstrašující skupiny

Příspěvek od rehtu »

Kuno 20? to je na dost dlouho práce možná 5 a i tak je to na víkend práce,jinak když člověk dával pozor na základní škole i tam jsem se něco naučil ukázky dalších prací sice ještě úplně nedodělanejch podle mých představ,ale jsou funkční.
Přílohy
pasek.jpg
možná ho někdy manželka ještě vyšije až dodělá ty erby..
pasek.jpg (150.66 KiB) Zobrazeno 9982 x
koruna.jpg
koruna.jpg (86.93 KiB) Zobrazeno 9981 x
Avatar uživatele
hawkwind
Disciplí­na a zručnost
Disciplí­na a zručnost
Příspěvky: 851
Registrován: 09 Pro 2006, 19:25

Re: Odstrašující skupiny

Příspěvek od hawkwind »

Ten pásek se mi líbí, má to nějaké nákončí?


J.
Power is a dimension which raises all these concerns a thousand fold. With power you can indulge corrupt motives with corrupt behavior, coerce others into collaborating or submitting to your corruption, and impose the consequences of it on many innocent people much more easily. Why is then everybody willing to offer endless benefits of a doubt to the powerful, and none to the powerless?
Avatar uživatele
rehtu
Příspěvky: 76
Registrován: 28 Ún 2009, 22:54

Re: Odstrašující skupiny

Příspěvek od rehtu »

to nákončí tam je ,je to ten obdélník s tím jelenem nebo co to je,je sice ze zinku ale na konec se to dalo použít,přeska kterou jsem k tomu kupoval bohužel při nýtování praskla a tak jsem musel udělat novou,no jo no zinek.
Avatar uživatele
hawkwind
Disciplí­na a zručnost
Disciplí­na a zručnost
Příspěvky: 851
Registrován: 09 Pro 2006, 19:25

Re: Odstrašující skupiny

Příspěvek od hawkwind »

Aha ono je to takhle špatně vidět. Nepřemýšlels, že bys ho sundal a udělal vlastní nákončí z lepšího plechu (když už jsi dělal tu přezku) Vypadá to, že bys nějaké to repousse zvládnul a měl bys to, že by se to bylo jakože do páru, od jednoho řemeslníka....

J.
Power is a dimension which raises all these concerns a thousand fold. With power you can indulge corrupt motives with corrupt behavior, coerce others into collaborating or submitting to your corruption, and impose the consequences of it on many innocent people much more easily. Why is then everybody willing to offer endless benefits of a doubt to the powerful, and none to the powerless?
Avatar uživatele
rehtu
Příspěvky: 76
Registrován: 28 Ún 2009, 22:54

Re: Odstrašující skupiny

Příspěvek od rehtu »

jo na tom se pracuje,tady to je tam zatím přišitý a pak se to odpáře.
Avatar uživatele
hawkwind
Disciplí­na a zručnost
Disciplí­na a zručnost
Příspěvky: 851
Registrován: 09 Pro 2006, 19:25

Re: Odstrašující skupiny

Příspěvek od hawkwind »

To je dobře pasířů je jako šafránu.

J.
Power is a dimension which raises all these concerns a thousand fold. With power you can indulge corrupt motives with corrupt behavior, coerce others into collaborating or submitting to your corruption, and impose the consequences of it on many innocent people much more easily. Why is then everybody willing to offer endless benefits of a doubt to the powerful, and none to the powerless?
Odpovědět

Vrátit se na “Ostatní řemesla”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti