Stránka 1 z 1

Rozyczka

Odeslal: 16 Črc 2009, 22:46
od Malej

Re: Rozyczka

Odeslal: 23 Črc 2009, 13:33
od LosPedros
noxter napsal:Odtut jsme už brali, materiál dobrý, ale problém s dopravou k nám. Museli jsme to nechat poslat k naším známým v polsku a až odnich jsme si to vyzvedli.
Byla to několikaměsíční anabáze. Na maily neodpovídali skoro vůbec a telefon bral furt jenom záznamník. Z jejich strany byl hodně liknavý přístup. Nebýt těch známých v Polsku, tak to nemáme ještě dneska. Z Rozycky to neuměli to poslat do ČR, nemluvě o tom že nejsou schopní vystavit jakýkoliv normální daňový doklad. Ale sukno fajne :)

Re: Rozyczka

Odeslal: 24 Črc 2009, 09:18
od Standa mž
http://www.medievaldesign.com/eng-prodo ... _chiave=22 . Už to tady jednou proběhlo , ale nevyšlo to , tak jsme si je obědnali sami . Poštovné za 4 klobouky bylo 12 e .

Re: Rozyczka

Odeslal: 08 Led 2010, 21:39
od Eifel
Přidám také nějaký sic z jiného období, ale jsou to naprostí profíci a vše funguje na 100%


http://en.empirecostume.com/

http://www.re-enactmentshop.com/p_napoleonic.htm

Re: Rozyczka

Odeslal: 30 Kvě 2015, 11:08
od Henry
Mám nějaké kontakty na výrobce v Polsku, horská obuv a kožený klobouky. Co se týče horský obuvi... kluci jsou docela komunikativní, jsou výrobci a jsou schopni vyrobit (jak mě řekli) cokoliv co vypadá jako bota a jakékoliv velikosti.

Jinak pokud budete mět někdo problém s komunikaci... Oni poláci někdy nerádi odpovídají na maily z ciziny a v cizím jazyce (pokud to není psáno v polštině).
Pokud to nebude nějaká "bifle" ale jenom pár řádků, mohu vám to do spisovné polštiny přeložit.