Lazaret 2012

Oficiální fórum akce Libušín. Veřejná diskuse.
JanaVendaAny
Příspěvky: 3
Registrován: 18 Dub 2012, 16:17

Re: Lazaret 2012

Příspěvek od JanaVendaAny »

Dášenka napsal:
JanaVendaAny napsal:Stačí prostě sešitý kus lněného prostěradla do válce o šíři zhruba 70 cm a délce min 160 cm a dva klacky. ;)
Na oplechované pány navrhiju spíše deku nebo nějaké pevnější plátno (stanovka etc.), protože z nich koukají různé kousky, které usnadní protržení.

Prostěradlem míněno plátno či spíše hrubé sukno, juta atd.
Avatar uživatele
Dášenka
..
..
Příspěvky: 837
Registrován: 04 Pro 2006, 19:08
Místo/Bydliště: Praha

Re: Lazaret 2012

Příspěvek od Dášenka »

JanaVendaAny napsal:
Prostěradlem míněno plátno či spíše hrubé sukno, juta atd.
Já jen pro jistotu ;)

Jinak ten nápad s tím tunelem je lepší než tunýlky, protože se tam pak lépe dávají ty nosné klacky :thumbup:
JanaVendaAny
Příspěvky: 3
Registrován: 18 Dub 2012, 16:17

Re: Lazaret 2012

Příspěvek od JanaVendaAny »

Dášenka napsal:
JanaVendaAny napsal:
Prostěradlem míněno plátno či spíše hrubé sukno, juta atd.
Já jen pro jistotu ;)

Jinak ten nápad s tím tunelem je lepší než tunýlky, protože se tam pak lépe dávají ty nosné klacky :thumbup:

:)
Avatar uživatele
Romikov
Bééé !!!
Bééé !!!
Příspěvky: 381
Registrován: 11 Bře 2008, 21:25
Místo/Bydliště: Horní Řasnice ev.č.8

Re: Lazaret 2012

Příspěvek od Romikov »

jj zásobování vodou bylo na jedničku ... dostal jsem deset nabídek k napití v pěti minutách, takže díky holky.
Navíc bylo moc příjemné nechat se ovázat, ošetřit a pomazat barvou andělskými stvořeními.
Taky jsem se plazil přes celý bojiště po břiše a po čtyrech abych si to užil ((dokonce si všimnul jeden fotograf, 7x což potěší) http://croft.rajce.idnes.cz/LIBUSIN_2012/#DSC_0161.jpg )
zapiš si za uši - dobro!.. Je zákeřné,... ale zlo ! Je vzrušující! Omamné! Je ... povznášející.... a teď táhni!
Odpovědět

Vrátit se na “Libušín”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů