Libušín - co dále

Oficiální fórum akce Libušín. Veřejná diskuse.
Lucyfera
Příspěvky: 4
Registrován: 24 Dub 2012, 12:46

Re: Libušín - co dále

Příspěvek od Lucyfera »

Ty jsi byl úžasný v jakékoliv roli! Mezi jinými i zásobovač horkými nápoji preclíky na infostanu. :D
Moc díky!
trener
Příspěvky: 373
Registrován: 03 Črv 2008, 11:28

Re: Libušín - co dále

Příspěvek od trener »

Za Tesák vše v pořádku. Oproti předchozím ročníkům pro nás obrovský bonus letos spočíval v zařazení střelců do volných střetů. Velká sláva té třetině zasažených, která zásah uznala. Chápu, že je těžké si ho v plné zbroji všimnout a také že je značně demotivující po natěšeném čekání na "rubanici" předčasně padnout na šipku od někoho, na koho přes řeku nedosáhnu. Omlouvám se lučištníkům ve scénářové bitvě, na které jsme spustili střelbu, ale když už jste sbírali šípy pět kroků před námi, ruply mi nervy :lol: Měl jsem velký strach ze jmenné registrace, ale zvládnuta byla dokonale. Velké poděkování organizátorům :thumbup: :clap: :salute:
Jeník z Mečkova
Avatar uživatele
Talbot
Příspěvky: 137
Registrován: 20 Led 2009, 00:37

Re: Libušín - co dále

Příspěvek od Talbot »

Libuch byl prostě takový klasický Libuch se nervíkama a občasnými posery. Za mě velký pokrok třeba v takové zdánlivé hlouposti, jakou je načárání stání na štěrkovém hřiští. I když stále někteří dementi nechápou k čemu tam ty chlívečky na zemi jsou, tak to bylo asi 1000x lepší. Tojky, voda, sprchy skvělé. Sláma a dřevo s běžným poserem na začátku v pohodě.

Systém dvou bitev mi přišel v poho. (sice jsem se při první zahřál a pak trochu prochladl při čekání na druhou, ale to je prostě věc, kterou nelze ovlivnit - počasí). Druhá bitva mi přišla trochu zmatečná a docela by mě zajímalo, kolik vlastně nastoupilo lidí z RS, protože oproti rannímu nácviku jich tam byl tak dvojnásobek. :) Nakonec to nějak klaplo, i přes trochu dlouhý záděr, kdy "duchové" na straně VS hodně dlouho váhali s příchodem. :)

Jak jsem řekl v úvodu - Libuch je Libuch. Něco se nezmění nikdy, ale to není důvod, přestat se snažit ...
Obrázek
Avatar uživatele
hejtman
Příspěvky: 583
Registrován: 23 Lis 2008, 18:51

Re: Libušín - co dále

Příspěvek od hejtman »

No, Spakona se do toho pěkně opřela. Holt, teorii praxí nenahradíš :clap:
Avatar uživatele
MLuks
Příspěvky: 1041
Registrován: 06 Ún 2009, 07:03
SHŠ: Gléva Jana Smiřického
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín - co dále

Příspěvek od MLuks »

Souhlasím s menší zmatečností bitvy. Bylo mi svěřeno velení dislokované části šiku a chvílemi jsme nevěděli co dělat a jednou jsme dokonce začali drtit i spojence. Uznávám, že jsem debil na scénáře a bez sešlápnutýho nácviku se pravidelně ztrácím, ale asi bych do budoucna uvítal jednoznačné odlišení šiků - každý povinně na levé ruce stranickou pásku a bude vždy jasné, jestli šik patří k "modrým" či k "červeným".
Co se týče tvrdosti bitvy a padání/nepadání, tak se zde skvěle projevil regulační poplatek a největší kreténi zůstali doma :occasion5:

Prvně jsem psal, že sprchy byly úžasné a hned po bitvě jsem si tam zašel znovu, ale v neděli se chtěli před dlouhou cestou osprchovat polští kolegové a bylo mi sděleno, že sprchy budou celý den zavřené (nakonec je nějaká dobrá duše po mém dotazu odemkla). Věřím, že to mělo určitě nějaký rozumný důvod, který mi zatím ůstává neznámý.

A co mě potěšilo snad nejvíc? Absence punk/metalových samplů řvoucích na celý tábor při loňském HMB turnaji.
Česneku třikrát více než velí zdravý rozum !!!
https://www.facebook.com/Smiricti
Avatar uživatele
Lazar
Příspěvky: 985
Registrován: 24 Lis 2008, 11:51
Místo/Bydliště: Praha

Re: Libušín - co dále

Příspěvek od Lazar »

Sprchy měly dva zásadní problémy:

1. vodovodní připojka má problém naráz utáhnout koryta v plném proudu a sprchy a je s tím nějaký ten management napouštění nádrží ve špičkách.

2. ze soboty na neděli v noci chodil někdo do sprch srát.
- každá dlouhodobá politika potřebuje jednou za čas projít takovou malou defenestrací.
Odpovědět

Vrátit se na “Libušín”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti