[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 580: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 636: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Brodec • Propagace vašich projektů
Stránka 1 z 1

Propagace vašich projektů

Odeslal: 08 Bře 2010, 13:22
od Pavel na Besednici
Vážení přátelé, na svém domovském fóru "Doba Karlova" jsem upozorňoval na nový časopis Tajemství české minulosti http://www.epublishing.cz/tajemstvi-ceske-minulosti . Redakci jsem napsal email, ve kterém jsem jim navrhl, zda by nechtěli oslovit lidi, kteří se u nás zabývají ztvárňováním minulosti. Myslel jsem přitom nejen na náš projekt. Z adresy: stastna@epublishing.cz mi přišel následující email:

Dobrý den,

jsem velice ráda, že se Vám Tajemství české minulosti líbí. Pokud jde o propagaci některých firem zabývajících se výrobou zbraní atd., to vše záleží na vedení redakce. Já bych byla jen ráda za kontakty na zajímavé lidi, kteří se zabývají "běžným životem" nejen ve středověku. Do příštích čísel plánujeme rubriku Jak se žilo... a Vaše nabídka by mi mohla pomoci ve výběru autorů.

Děkuji a hezký den

Ilona Šťastná

Jak si rubriku představují konkrétně nevím, ale myslím, že je to zajímavá příležitost představit v tištěném médiu své pracně nabyté znalosti a zkušenosti a možná i představit vaše projekty. Je to na vás. ;)