platovy kabatec

Odpovědět
supermixer
Příspěvky: 4
Registrován: 24 Ún 2011, 17:46

platovy kabatec

Příspěvek od supermixer »

Zdar
chtel bych si udelat platovy kabatec (tezky pesak 1. pol 15. st). Pry se to tady uz nekde probiralo, ale ja to nenasel. Tak jestli by byl nekdo ochoten napsat nejaky odkaz,kde to najdu. Dik
Avatar uživatele
Jan Zadubsky
Příspěvky: 11
Registrován: 09 Dub 2010, 12:32

Re: platovy kabatec

Příspěvek od Jan Zadubsky »

Ahoj mam kabatec na prelom 14/15 tady mas k nemu nejaky odkazy, pripadne napis svou predstavu a jeste neco najdem 8)

http://zbroje.mac-armour.cz/galerie.html?folder=48
http://dobakarlova.brodec.org/viewtopic ... 9&start=70
supermixer
Příspěvky: 4
Registrován: 24 Ún 2011, 17:46

Re: platovy kabatec

Příspěvek od supermixer »

Nocetl jsem i tu diskuzi a vypada to, ze se tak uplne netrefuju do obdobi. chtel bych to nosit na 1.puli 15. st,ale obavam se,aby to nebyl anachronismus :-( Je nebo neni? Nasel jsem jeste tuhle briganu od kompanie sv. Jiri. Ta by odpovidala spis...asi
Přílohy
brigoska.jpg
brigoska.jpg (88.63 KiB) Zobrazeno 5936 x
supermixer
Příspěvky: 4
Registrován: 24 Ún 2011, 17:46

Re: platovy kabatec

Příspěvek od supermixer »

A ten tvuj strih plataku odpovida 1400 plus?
Avatar uživatele
Mojshe
Příspěvky: 789
Registrován: 19 Lis 2008, 21:07
SHŠ: Rattenschwanz, C.of st. George

Re: platovy kabatec

Příspěvek od Mojshe »

supermixer napsal:Nocetl jsem i tu diskuzi a vypada to, ze se tak uplne netrefuju do obdobi. chtel bych to nosit na 1.puli 15. st,ale obavam se,aby to nebyl anachronismus :-( Je nebo neni? Nasel jsem jeste tuhle briganu od kompanie sv. Jiri. Ta by odpovidala spis...asi
tahle brigantýna odpovídá cca 1470-90

výroba Yannic Epinard, plíšky jsou pocínované, potažená je sametem z čínského hedvábí (vyráběno na zakázku) - fakt bomba.
Jákob aka Mojshe
-----------------------
www.armabohemia.cz
www.mojshe.sweb.cz
supermixer
Příspěvky: 4
Registrován: 24 Ún 2011, 17:46

Re: platovy kabatec

Příspěvek od supermixer »

Jasne,tenhle typ brigosky je pozdnejsi,me spis fakt zajima ten platak. Ale stale nenachazim verzi datovano nekam do husitu :occasion5:
Odpovědět

Vrátit se na “Zbraně a jejich doplňky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti