zadní plech

Odpovědět
Avatar uživatele
urs
Příspěvky: 129
Registrován: 20 Srp 2010, 18:43
Kontaktovat uživatele:

zadní plech

Příspěvek od urs »

Zdravím
Nemáte náhodou někdo nějakou fotku zadního plechu, který by se mohl typově hodit k tomuhle předku? http://www.flickr.com/photos/thoog/4423 ... 296466881/
Avatar uživatele
LosPedros
Příspěvky: 169
Registrován: 10 Bře 2009, 07:36
SHŠ: http://rytiri.com/
Místo/Bydliště: Ostrava

Re: zadní plech

Příspěvek od LosPedros »

Hugo Graf napsal:Zdravím
Nemáte náhodou někdo nějakou fotku zadního plechu, který by se mohl typově hodit k tomuhle předku? http://www.flickr.com/photos/thoog/4423 ... 296466881/
Tak jen tak v rychlosti zatím třeba totok:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Avatar uživatele
urs
Příspěvky: 129
Registrován: 20 Srp 2010, 18:43
Kontaktovat uživatele:

Re: zadní plech

Příspěvek od urs »

Díky
Nesmí to bejt zas tak honosný. Přeci jenom představuji pěšáka, který emůže rozhodně nosit kyrys jako pán na koni. Ale jinak děkuji za inspiraci.
Avatar uživatele
Standa mž
Sponzor Brodce
Příspěvky: 511
Registrován: 31 Led 2009, 12:39
SHŠ: Slánská rota
Místo/Bydliště: Horšovský Týn
Kontaktovat uživatele:

Re: zadní plech

Příspěvek od Standa mž »

Tady máš nějaké obyčejnější zádové plechy (až dole), co mi posílal Mac , když jsem řešil problém zad viewtopic.php?f=1&t=659
Další věc je , že bych si rozmyslel , jestli jako pěšák potřebuješ záda . Nevím jakou chceš ztvárnit postavu , jestli někdo bohatší , nebo obyčejnější ,ale záda bych pořizoval asi až po nějaké ochraně rukou . V pořadí helma , límec, kyrys , klouby (ramena , lokty , popř. horní část paže), no a pak možná ty záda .
Avatar uživatele
urs
Příspěvky: 129
Registrován: 20 Srp 2010, 18:43
Kontaktovat uživatele:

Re: zadní plech

Příspěvek od urs »

Standa mž napsal:Tady máš nějaké obyčejnější zádové plechy (až dole), co mi posílal Mac , když jsem řešil problém zad viewtopic.php?f=1&t=659
Další věc je , že bych si rozmyslel , jestli jako pěšák potřebuješ záda . Nevím jakou chceš ztvárnit postavu , jestli někdo bohatší , nebo obyčejnější ,ale záda bych pořizoval asi až po nějaké ochraně rukou . V pořadí helma , límec, kyrys , klouby (ramena , lokty , popř. horní část paže), no a pak možná ty záda .
Jo díky. Ruce budu mít vyřešené následujícím způsobem. Všechno budu pořizovat paralerně po konci této sezóny.
Přílohy
arming.jpg
arming.jpg (97.71 KiB) Zobrazeno 5695 x
Avatar uživatele
Standa mž
Sponzor Brodce
Příspěvky: 511
Registrován: 31 Led 2009, 12:39
SHŠ: Slánská rota
Místo/Bydliště: Horšovský Týn
Kontaktovat uživatele:

Re: zadní plech

Příspěvek od Standa mž »

Tyhle náplety jsou s největší pravděpodobností pod Německé plátové rukávy , které kryjí hlavně vnější stranu ruky . Doporučuji na ně ještě hodit minimálně ramena a myšky .
Avatar uživatele
urs
Příspěvky: 129
Registrován: 20 Srp 2010, 18:43
Kontaktovat uživatele:

Re: zadní plech

Příspěvek od urs »

Časem určitě jo, vše se bude odvíjet podle mojich skromných financí.
Jiří z Holohlav
Příspěvky: 161
Registrován: 05 Pro 2006, 11:26
Místo/Bydliště: Rumburk

Re: zadní plech

Příspěvek od Jiří z Holohlav »

To jsou moc pěkné rukávy,pletené v lokti do vinglu jsem ještě neviděl.To může odstranit mnohou nectnost rovného pletiva.
Odpovědět

Vrátit se na “Zbroj, ochranné pomůcky a výstroj”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti