Dřeváky

Avatar uživatele
Indy
Příspěvky: 713
Registrován: 05 Pro 2006, 08:17
Místo/Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Dřeváky

Příspěvek od Indy »

Koupil jsem si v Holandsku dřeváky, abych zvedl úroveň své postavy. /Větrný mlýn mi zakázali, prý nevleze do busu//Ale nedá mi to a radši se zeptám, jestli je mohu vzít na 15.století. Pro pohyb v táboře mi přijdou geniální.
"Ty vole! Tolik Indyjánů jsem v životě neviděl!" gen. Custer.
Hrdý majitel několika halaparten a hákovnic a neutuchající prudič, který má zvláště spadeno na blbce. A že jich je!
http://sedmiletka.brodec.org/
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Dřeváky

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Ano, můžeš.
Avatar uživatele
Mahy
Příspěvky: 549
Registrován: 22 Zář 2008, 21:43
Místo/Bydliště: Třebíč

Re: Dřeváky

Příspěvek od Mahy »

:D A to jsou ty pěkný, lakovaný na červeno s namalovaným mlýnem? :D :lol: :lol: Jo ty si do 15-tky vem (snažím se být vtipný :oops: )
Quod licet Jovi, non licet bovi
Rychlokvaška ve všech směrech
http://polnimyslivci.webnode.cz/
Avatar uživatele
Indy
Příspěvky: 713
Registrován: 05 Pro 2006, 08:17
Místo/Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Dřeváky

Příspěvek od Indy »

Červený mlýn tam není :( , jen nějaké kytičky a nápis HOLLAND jak prase!
Ne, dělám si srandu, je to olše, čisté dřevo, jen jsem tam žhavým železem vypálil svou značky velké I . No, mohu tvrdit že je to římská jednička. :lol:
"Ty vole! Tolik Indyjánů jsem v životě neviděl!" gen. Custer.
Hrdý majitel několika halaparten a hákovnic a neutuchající prudič, který má zvláště spadeno na blbce. A že jich je!
http://sedmiletka.brodec.org/
Avatar uživatele
Jatro
Příspěvky: 6
Registrován: 12 Lis 2008, 22:52
Místo/Bydliště: Olmík
Kontaktovat uživatele:

Re: Dřeváky

Příspěvek od Jatro »

ty dřeváky do tábora jsou parádní věc, ale zajimalo by mě jestli někdo nevíte jak přesně vypadaly dřeváky-nazouváky do kterých se lezlo už v botech (proti blátu) viděl jsem dvoje, jedny vypadaly podobně jako japonsky nazouvaky se špaličkama na podražce a druhy vypadaly skoro jako nazouvaky papuče, z obrazku ale nejde vycist jestli mají uprostřed pant nebo sou spojený kůží či jak fungují aby se v nich dalo pohodlně chodit
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Dřeváky

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Měly by být spojené kůží.
Obrázek
Avatar uživatele
Jirik
Příspěvky: 74
Registrován: 12 Bře 2008, 11:01
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dřeváky

Příspěvek od Jirik »

Indy napsal:Koupil jsem si v Holandsku dřeváky, abych zvedl úroveň své postavy. /Větrný mlýn mi zakázali, prý nevleze do busu//Ale nedá mi to a radši se zeptám, jestli je mohu vzít na 15.století. Pro pohyb v táboře mi přijdou geniální.
S dřevákama byl v čechách problém - má to něco společného s dřevem (jeho váhou,hustotou,množstvím vody a kdoví čím ještě). Komplet dřevák udělaný z v čechách dostupného dřeva je nehorázně těžkej a moc nevydrží. Proto se u nás vyskytujou "dřeváky" doplněné kůží - spodek dřevo vršek kůže.

V 15.století dřeváky OK ale záleží na tom kde - Holandsko, Belgie a země kolem OK,čím víc na východ tím hůř.
Rond... starý tanec od hlavy až k patě
http://www.rond.cz
Avatar uživatele
Jatro
Příspěvky: 6
Registrován: 12 Lis 2008, 22:52
Místo/Bydliště: Olmík
Kontaktovat uživatele:

Re: Dřeváky

Příspěvek od Jatro »

diky přesně takhle z boku a bez nohy jsem to potřeboval vidět ;)
Avatar uživatele
Random
Příspěvky: 1287
Registrován: 04 Lis 2007, 20:15
SHŠ: Fäähnli Rattenschwanz
Kontaktovat uživatele:

Re: Dřeváky

Příspěvek od Random »

Perokresby najdeš také v sice již postarší, leč stále nepřekonané práci Ing. Vaverky (k dispozici přes jeho stránku Muschwerk).
"Ad ultimum!"
Avatar uživatele
Maršálek
Příspěvky: 1064
Registrován: 24 Lis 2008, 12:07
Místo/Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Dřeváky

Příspěvek od Maršálek »

Random napsal:Perokresby najdeš také v sice již postarší, leč stále nepřekonané práci Ing. Vaverky (k dispozici přes jeho stránku Muschwerk).
Troufám si tvrdit, že jsem přátelsky překonal, ale jsem zaměřený jenom na přelom 13. a 14. st., nikoli encyklopedicky ;)
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Dřeváky

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Tak výrobu dřeváků bych zajistil u bratra -problém je, že nevíme kde sehnat dostatek starých, kožených žíněnek.
Avatar uživatele
Indy
Příspěvky: 713
Registrován: 05 Pro 2006, 08:17
Místo/Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Dřeváky

Příspěvek od Indy »

A proč to musí být ze starých žíněnek a ne z nové kůže? Jinak tohle jsi měl napsat před 14 dny. Při stěhování jsem vyházel fakt hodně odřezků vhodné velikosti a tlouštky.
"Ty vole! Tolik Indyjánů jsem v životě neviděl!" gen. Custer.
Hrdý majitel několika halaparten a hákovnic a neutuchající prudič, který má zvláště spadeno na blbce. A že jich je!
http://sedmiletka.brodec.org/
Avatar uživatele
Krea
Příspěvky: 308
Registrován: 30 Zář 2007, 20:28
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Dřeváky

Příspěvek od Krea »

Maršálek napsal:
Random napsal:Perokresby najdeš také v sice již postarší, leč stále nepřekonané práci Ing. Vaverky (k dispozici přes jeho stránku Muschwerk).
Troufám si tvrdit, že jsem přátelsky překonal, ale jsem zaměřený jenom na přelom 13. a 14. st., nikoli encyklopedicky ;)
Skromnost ti, pane maršálku, jak vidno nechybí. Ale Roman je stále víc sexy. To asi ten ostravský akcent. :lol:
"Bát se? Tebe? Před hodinou jsem zabila a stáhla medvěda dvakrát tak velkého - a to ani neměl tak hloupé poznámky!" :) hra Proroctví, Altar
Avatar uživatele
Romikov
Bééé !!!
Bééé !!!
Příspěvky: 381
Registrován: 11 Bře 2008, 21:25
Místo/Bydliště: Horní Řasnice ev.č.8

Re: Dřeváky

Příspěvek od Romikov »

OFF TOPIC... Krea- Já nemám ostravský akcent(asi) ale jinak díky .. i když asi myslíš jiného.
zapiš si za uši - dobro!.. Je zákeřné,... ale zlo ! Je vzrušující! Omamné! Je ... povznášející.... a teď táhni!
Avatar uživatele
noxter
Příspěvky: 217
Registrován: 12 Pro 2008, 00:13
SHŠ: http://www.rytiri.com/
Místo/Bydliště: Ostrava

Re: Dřeváky

Příspěvek od noxter »

Maršálek napsal:
Random napsal:Perokresby najdeš také v sice již postarší, leč stále nepřekonané práci Ing. Vaverky (k dispozici přes jeho stránku Muschwerk).
Troufám si tvrdit, že jsem přátelsky překonal, ale jsem zaměřený jenom na přelom 13. a 14. st., nikoli encyklopedicky ;)
Zdravím je tahle práce(publikace) někde k sehnání?.......
Kdo uteče vyhraje, kdo nepřijde nemusí utíkat...
Odpovědět

Vrátit se na “Oděvy, boty a doplňky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti