pro takové obyčejné nošení

Avatar uživatele
Maršálek
Příspěvky: 1064
Registrován: 24 Lis 2008, 12:07
Místo/Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: pro takové obyčejné nošení

Příspěvek od Maršálek »

souhlas, ono taky není moc co vymýšlet, pokud to má splňovat základní potřeby ;)
Avatar uživatele
Dášenka
..
..
Příspěvky: 837
Registrován: 04 Pro 2006, 19:08
Místo/Bydliště: Praha

Re: pro takové obyčejné nošení

Příspěvek od Dášenka »

Jsem jen tak ze zvědavosti včera testla to nošení na vodorovném popruhu přes ramena (je to i v tom Dragonu, obrázek od Bosche), sice to byla taška s notebookem, těžká a k tomuhle způsobu nošení původně neurčená, ale bylo to pohodlnější než to nést na jednom rameni. Takže musím vyvinout zavazadlo pro tenhle způsob nošení, buďto tu nůši a nebo nějaký vhodný tvar vaku :)
Avatar uživatele
Broďan
Bůh cynismu
Bůh cynismu
Příspěvky: 953
Registrován: 03 Pro 2006, 22:40
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: pro takové obyčejné nošení

Příspěvek od Broďan »

Maršálku, nejsi ty náhodou Čertův brácha Narcis II.?
Tady na téhle fotce ti ale není vidět do tváře, což výrazně snižuje akčnost situace. Člověk by řekl, že je to nějaká stará bába. Nemáš nějakou jinou, kde ti to sluší víc? Předem dík. :bom: :p :D
Obrázek
Cynik je zlosyn, jehož pokřivené vnímání­ způsobuje, že vidí­ věci jaké jsou, ne jaké by měly být.
Avatar uživatele
Amantius
Příspěvky: 324
Registrován: 07 Led 2009, 22:14
SHŠ: Sprisahanci
Místo/Bydliště: Slovensko

Re: pro takové obyčejné nošení

Příspěvek od Amantius »

Martin: On sa prie so stromom, kt. je výrazne užší ! Nespravodlivosť !!! :D

Maršálek: Nemáš aj nejaké bližšie a detailnejšie fotky na ten vak alebo jak to nazvať... Aby bolo možné vydedukovať strih, alebo ho môžeš popísať, ak by sa ti chcelo. Vďaka.
Varpulis
Avatar uživatele
Maršálek
Příspěvky: 1064
Registrován: 24 Lis 2008, 12:07
Místo/Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: pro takové obyčejné nošení

Příspěvek od Maršálek »

Martin Broďan: jako skutečný Krasoň jsem svou kariéru zahájil někdy kolem roku 2000 na Grunwaldu, kde jsem se polským kráskám podepisoval do deníčků celou cestu z bojiště do tábora (cca hodinu :badgrin: ) :lol: No a od té doby mé sebevědomí roste - vrásky si vyhlazuji omlazujícími krémy a kvůli štíhlým nohám dělám i naturální procházky (viz. foto). aby mně ale fanynky během cvičení neobtěžovaly, zahaluji si tvář kápí a fotografům pózuji jenom v nasmlouvaných přestávkách :lol: Prostě přiznejme si, mám na to a dělám to vlastně pro ženu a větší popularitu historie :lol: :lol: :lol:

Varpulis: je to prachobyčejná torna obdélníkového střihu s chlopní zapínanou na dva knoflíky a jedním popruhem, našitým zvrchu. Tvar drží protože je to hodně tuhé lněné malířské plátno a obsah je rovnoměrně rozložený ;) Nosím ho zešikma a popruh si podle potřeby zkracuji uzlem. Upomeň mně v pondělí SZ abych tornu nafotil samotnou ;)
mlynář
Příspěvky: 7
Registrován: 09 Pro 2008, 17:58

Re: pro takové obyčejné nošení

Příspěvek od mlynář »

maršálku prosím nedal by jsi sem fotky ty torny? dikes :D
Avatar uživatele
Maršálek
Příspěvky: 1064
Registrován: 24 Lis 2008, 12:07
Místo/Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: pro takové obyčejné nošení

Příspěvek od Maršálek »

žadatelům o foto torny se omlouvám, dostanu se k tomu až další pondělí
Avatar uživatele
LosPedros
Příspěvky: 169
Registrován: 10 Bře 2009, 07:36
SHŠ: http://rytiri.com/
Místo/Bydliště: Ostrava

Re: pro takové obyčejné nošení

Příspěvek od LosPedros »

Do té doby snad posloží foto podobné tašky, kterou jsem tvořil nedávno. Materiál (nějaká) vlna, střihově to bude hádám, ale shodné s taškou páně Maršálka. S jedním zásadním rozdílem. Mezi přední a zadní kus není všívaný ten pás, který tvoří dno.Konkrétním nálezem ji podloženou nemám.Obrázek
Obrázek
Obrázek
Avatar uživatele
Maršálek
Příspěvky: 1064
Registrován: 24 Lis 2008, 12:07
Místo/Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: pro takové obyčejné nošení

Příspěvek od Maršálek »

mám to samé, řemen je našitý stejně, zapínání na knoflíky také - jenom mám tvar krabice
(omlouvám se za nedodané fotky, už jsem trochu dospal deficit z příprav májového sněmu :roll: , tak snad nezapomenu a až dovybalím, tak tornu nafotím)
Odpovědět

Vrátit se na “Vojenství, taktika, války, opevnění a technika boje”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti