Jarní LH vandr (2007)

byl jsem tady a támhle...
Odpovědět
Avatar uživatele
Václav
Příspěvky: 261
Registrován: 25 Bře 2007, 23:51
Místo/Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Jarní LH vandr (2007)

Příspěvek od Václav »

Ahoj,
tady je pár fotek z vadru:
http://www.svjiri.wz.cz/lhvandr/
Výlet byl fajn, jen ta zima v noci... :roll:
Naposledy upravil(a) Václav dne 01 Kvě 2007, 20:13, celkem upraveno 1 x.
Avatar uživatele
Broďan
Bůh cynismu
Bůh cynismu
Příspěvky: 953
Registrován: 03 Pro 2006, 22:40
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Broďan »

Já jsem možná klepal kosu nejmíň, majíc pod sebou hustou kožešinu a na sobě dvě deky sešitý k sobě. Ty vojenský deky mají ovšem úžasnou výhřevnost, je to skoro stejný, jako se přikrejt plechem. Asi budu nakupovat u trapperů ty jejich x-čárkový, ty snad hřejou.
Jinak jsem byl na Sionu během čarodějnicové akce celkem třikrát. Nejzajímavější byla ovšem večerní (nebo spíš noční) výprava se Siegfriedovou skupinkou. Vůbec nechápu, jak jsme mohli najít cestu zpátky nočním lesem. Asi díky tomu Dášinýmu bílými psíkovi. Nejméně dobře jsem se ale cítil při bloudění zámeckým parkem na Roztěži, kam jsme vlezli omylem v totální tmě. Naštěstí nás ochranka majitele ani čtyřnozí mazlíčci nevyčmuchali.
Ještě takovej detail. Velkotvrzař se svými noshledy Střeloušem a Honzou Prokopem nocovali v jedné z děr na předhradí Sionu, využívajíc vrstvy listí zde napadaného. Při zevrubné prohlídce za denního světla jsme zjistili, že v každé z takovýchto prohlubní je minimálně jedno lidské lejno, ale spíš víc. Pravda, ráno jsme se moc neočmuchávali a ono je lepší vyválet se v hov.ě, než omrznout. Stejně tak bylo nasrá.o ve všech koutech zříceniny. Co by tomu řekl bratr Roháč blahé paměti. Někdo mu nasr.l dokonce i v jeho paláci, ach jo, to je úroveň!
Cynik je zlosyn, jehož pokřivené vnímání­ způsobuje, že vidí­ věci jaké jsou, ne jaké by měly být.
Avatar uživatele
Pappi
Hlad
Hlad
Příspěvky: 423
Registrován: 04 Pro 2006, 20:23
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pappi »

Stejně tak bylo nasrá.o ve všech koutech zříceniny. Co by tomu řekl bratr Roháč blahé paměti. Někdo mu nasr.l dokonce i v jeho paláci, ach jo, to je úroveň![/quote]

Jó máš naprostou pravdu. Též jsem si toho všiml jak je to tam všady obesraný. Opravdu nechutný a byla to skoro samá lidská hovna, protože psi se většinou papírem neutírají, ale hlavně, že tam budou podařený vesnický šibřinky za účasti slovutných šermířů.
Je to opravdu smutné, když se někdo nemůže jít vysrat třeba do toho pole či opodál do lesa a tam to zahrábnout. Je alespoň vidět jaký mají místní návštěvníci vztah k historii a památkám až budou starší rozeberou nepotřebnou zříceninu na kamení ze kterého si postaví plot u své zaprďené nemovitosti. :cry:
Je třeba odpouštěti nepřátelům, ale ne dří­v, dokud nebudou pověšeni.
Odpovědět

Vrátit se na “Hodnocení akcí”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti