[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 580: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 636: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Brodec • Jarní LH vandr (2007)
Stránka 1 z 1

Jarní LH vandr (2007)

Odeslal: 01 Kvě 2007, 19:08
od Václav
Ahoj,
tady je pár fotek z vadru:
http://www.svjiri.wz.cz/lhvandr/
Výlet byl fajn, jen ta zima v noci... :roll:

Odeslal: 02 Kvě 2007, 23:55
od Broďan
Já jsem možná klepal kosu nejmíň, majíc pod sebou hustou kožešinu a na sobě dvě deky sešitý k sobě. Ty vojenský deky mají ovšem úžasnou výhřevnost, je to skoro stejný, jako se přikrejt plechem. Asi budu nakupovat u trapperů ty jejich x-čárkový, ty snad hřejou.
Jinak jsem byl na Sionu během čarodějnicové akce celkem třikrát. Nejzajímavější byla ovšem večerní (nebo spíš noční) výprava se Siegfriedovou skupinkou. Vůbec nechápu, jak jsme mohli najít cestu zpátky nočním lesem. Asi díky tomu Dášinýmu bílými psíkovi. Nejméně dobře jsem se ale cítil při bloudění zámeckým parkem na Roztěži, kam jsme vlezli omylem v totální tmě. Naštěstí nás ochranka majitele ani čtyřnozí mazlíčci nevyčmuchali.
Ještě takovej detail. Velkotvrzař se svými noshledy Střeloušem a Honzou Prokopem nocovali v jedné z děr na předhradí Sionu, využívajíc vrstvy listí zde napadaného. Při zevrubné prohlídce za denního světla jsme zjistili, že v každé z takovýchto prohlubní je minimálně jedno lidské lejno, ale spíš víc. Pravda, ráno jsme se moc neočmuchávali a ono je lepší vyválet se v hov.ě, než omrznout. Stejně tak bylo nasrá.o ve všech koutech zříceniny. Co by tomu řekl bratr Roháč blahé paměti. Někdo mu nasr.l dokonce i v jeho paláci, ach jo, to je úroveň!

Odeslal: 03 Kvě 2007, 16:10
od Pappi
Stejně tak bylo nasrá.o ve všech koutech zříceniny. Co by tomu řekl bratr Roháč blahé paměti. Někdo mu nasr.l dokonce i v jeho paláci, ach jo, to je úroveň![/quote]

Jó máš naprostou pravdu. Též jsem si toho všiml jak je to tam všady obesraný. Opravdu nechutný a byla to skoro samá lidská hovna, protože psi se většinou papírem neutírají, ale hlavně, že tam budou podařený vesnický šibřinky za účasti slovutných šermířů.
Je to opravdu smutné, když se někdo nemůže jít vysrat třeba do toho pole či opodál do lesa a tam to zahrábnout. Je alespoň vidět jaký mají místní návštěvníci vztah k historii a památkám až budou starší rozeberou nepotřebnou zříceninu na kamení ze kterého si postaví plot u své zaprďené nemovitosti. :cry: