Libušín 2010

byl jsem tady a támhle...
Avatar uživatele
schwarzhelm
Příspěvky: 397
Registrován: 03 Kvě 2009, 12:35
SHŠ: Slánská Rota

Re: Libušín 2010

Příspěvek od schwarzhelm »

Tak jen doufám, že ti "nepadači" nebyli někteří od nás. Stáli jsme totiž většinu bitvy právě proti Švýcarům(naše jsou ty modré pavézy). Mám pocit, že jsme všichni padali včas, protože jste nás rozložili několikrát. Bylo nás prostě málo :D Navíc jsme vyfasovali pár lidí bůhvíodkud, kteří s námi nebyli sehraní a to nám formaci dost rozbíjelo.

Ale abych si rýpnul: první útok Švýcarů, který nás v zásadě rozmáznul o pevnost, vyšel úžasně proto, že byl naprosto neočekávaný. Zřejmě byl šum ve výkladu scénáře.

I tak hodnotím Švýcarský oddíl velmi dobře, obdržel jsem několik jedovatých bodů do hrudníku, ale vždy překvapivě jemných. K rozdělení tábora nelze říci nic, než chválu.
Jsi hodný. Ale ne na mě ty kurvo!
Avatar uživatele
Random
Příspěvky: 1287
Registrován: 04 Lis 2007, 20:15
SHŠ: Fäähnli Rattenschwanz
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Random »

schwarzhelm napsal:Ale abych si rýpnul: první útok Švýcarů, který nás v zásadě rozmáznul o pevnost, vyšel úžasně proto, že byl naprosto neočekávaný. Zřejmě byl šum ve výkladu scénáře.
Pokud máš na mysli náš útok po dobytí palpostu, vysvětlím:

I z našeho úhlu pohledu se tento útok nevyvíjel tak, jak měl. Obléhatelé (pro zjednodušení Hora z Ocelovic a Armitores) se po "nečekaném" výstřelu do zad měli otočit a zjistivše, že se na ně řítíme, měli prchnout pod ochranu vlastní pevnosti. Nemělo tudíž dojít k plnohodnotnému boji, ale jen ke srážce křídel někde uprostřed bitevního pole (na nácviku se to charakterizovalo jako "štrejchnutí").

No a když jsme se začali formovat u děl, zjistili jsme, že a) nikdo se proti nám nehýbe a nepřítel čeká prakticky opřen o naši pevnost a b) že v cestě Pražanům stojí jakýsi neznámý houfec, se kterým scénář jaksi nepočítal.

Tak jsme se pokusili pokračovat v nám známém scénáři, a vydali se do útoku osvobodit naši pevnost. Co mě překvapilo byl fakt, že ani v ten okamžik se proti nám nikdo nepohnul, a tak došlo k tomu, že jsme začali nepřátele u naší pevnosti vybíjet, protože ani po kontaktu nejevili tendenci hrdinně prorazit a utoupit domů. Na řadě fotek je hezky vidět taková scéna, jak vyháním pár plechovek ženerózními gesty, protože když jim to došlo, začali brblat, ať neblbneme a necháme je jít, že to mají ve scénáři, ale nemají kudy odejít. Pozdní prozření, ale budiž - udělali jsme uličku a "vyhnali" je. Tož tak.
"Ad ultimum!"
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Sobota 10:48h Budu trestat :director: :violent1:
_NEF0057.jpg
_NEF0057.jpg (417.15 KiB) Zobrazeno 7715 x
Avatar uživatele
Indy
Příspěvky: 713
Registrován: 05 Pro 2006, 08:17
Místo/Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Indy »

Jo, já to Johanitům řeknu. :clap:
"Ty vole! Tolik Indyjánů jsem v životě neviděl!" gen. Custer.
Hrdý majitel několika halaparten a hákovnic a neutuchající prudič, který má zvláště spadeno na blbce. A že jich je!
http://sedmiletka.brodec.org/
Avatar uživatele
Dášenka
..
..
Příspěvky: 837
Registrován: 04 Pro 2006, 19:08
Místo/Bydliště: Praha

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Dášenka »

Já myslela, že bydleli na pomezí Německého řádu a nějaké odnože Templářů... Ale nějak jsme se nestihli dopátrat, co byli zač :(
Avatar uživatele
Indy
Příspěvky: 713
Registrován: 05 Pro 2006, 08:17
Místo/Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Indy »

Vždyť jsem je byl seřvat! Nějaká nová odnož johanitů. Nebylo pro ně asi místo, tak byli přes cestu. K naší škodě.
"Ty vole! Tolik Indyjánů jsem v životě neviděl!" gen. Custer.
Hrdý majitel několika halaparten a hákovnic a neutuchající prudič, který má zvláště spadeno na blbce. A že jich je!
http://sedmiletka.brodec.org/
Avatar uživatele
Dášenka
..
..
Příspěvky: 837
Registrován: 04 Pro 2006, 19:08
Místo/Bydliště: Praha

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Dášenka »

Ahá! Tak tohle info se ke mě nedostalo. Hanba jim :protest:
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Byly narážky i na večírky pořádané v jednotlivých táborech zóny 1. Prý se tam objevovaly petlahve na stolech atp. Uznávám, že je to jen drobná kosmetická vada a že pro pokoj těchto rýpalů se jí dá do budoucna vyvarovat. Jak jsem psal -rád se kontrol ujmu.
richardrg
Příspěvky: 105
Registrován: 04 Črv 2008, 12:51

Re: Libušín 2010

Příspěvek od richardrg »

Konkrétně tento stan měl více problémů, pokud se nemýlím, tak je byl někdo seřvat už v sobotu dopoledne.
Avatar uživatele
Broďan
Bůh cynismu
Bůh cynismu
Příspěvky: 953
Registrován: 03 Pro 2006, 22:40
Místo/Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Broďan »

Radim Vaňousek napsal:Budu trestat
Jinými slovy to byli hamouni a ani ti nedali smočit pysk, co? :occasion5:
Mne se to zátiší líbí, jen bych líp postavil ten stan. Jenže u mne je to tím, že kvůli práci v poslední době skoro abstinuju a stýská se mi po pořádných pářkách. Prostě "hoja hoj, hoja hoj" či "zdálo se mi ze čtvrtka na pátek" ... a na skauty vám s.ru z vysoka :evil: .
Cynik je zlosyn, jehož pokřivené vnímání­ způsobuje, že vidí­ věci jaké jsou, ne jaké by měly být.
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Já, jakožto bezprizorní, jsem byl napájen v mnohých táborech a většinu času jsem trávil v čajovně, takže si stěžovat nemohu. :)
Jde mi spíš o to, že když už dělají naučnou historickou stezku, která má být příkladem pro turisty, měli by dbát na pořádek všichni "vystavení". Vůbec bych nepyskoval, kdyby ten stan ležel o 15m dál v lese, kde by na něj nebylo vidět a zároveň by nebyl zas moc daleko od dršek žíznivých.
Avatar uživatele
Krea
Příspěvky: 308
Registrován: 30 Zář 2007, 20:28
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Krea »

Radim Vaňousek napsal:Já, jakožto bezprizorní, jsem byl napájen v mnohých táborech a většinu času jsem trávil v čajovně, takže si stěžovat nemohu. :)
Jde mi spíš o to, že když už dělají naučnou historickou stezku, která má být příkladem pro turisty, měli by dbát na pořádek všichni "vystavení". Vůbec bych nepyskoval, kdyby ten stan ležel o 15m dál v lese, kde by na něj nebylo vidět a zároveň by nebyl zas moc daleko od dršek žíznivých.
Hele, ty bezprizorní, kdyby sis blbě nepostavil stan ... tak si mohl mít Jéňovo exhibici každé ráno!
"Bát se? Tebe? Před hodinou jsem zabila a stáhla medvěda dvakrát tak velkého - a to ani neměl tak hloupé poznámky!" :) hra Proroctví, Altar
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Krea: No jo, ale to mi musíš pár dní před Libušínem zahlásit souřadnice vašeho ležení. :protest:
Avatar uživatele
Hugo
Příspěvky: 167
Registrován: 07 Říj 2008, 11:20

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Hugo »

Abych vse uvedl na pravou miru. Tento stan patril lidem, kteri nam delaji leniky a chodi do boje v spolu s nami. Neni to zadna nase nova odnoz, je to naprosto samostatna skupina a nam pouze vypomaha ve formaci. Neni soucasti Pro fide, maji sveho vlastniho vedouciho a sve vlastni aktivity. V zone cislo jedna taborili proto, protoze mne pozadali o taboreni s nami a ujistili mne, ze budou dodrzovat pravidla a ze je jejich vybaveni odpovidajici. Bohuzel jsem si ho nezkontroloval predem a priznavam svoji chybu v tomto smeru. Umisteni meli byt puvodne tak jako tak pro jistotu do lesa, ale vzhledem ke stisnenym prostorovym podminkam nakonec skoncili tam, kde skoncili. Po Indyho upozorneni jsem to byl ja, kdo je tam v sobotu dopoledne servaval. Zaroven jsme s touto kupinou po Libusine na toto tema vedli rozhovor a dusledne je upozornili na to, ze pokud nezlepsi svoji uroven, ukoncime i to minimum spoluprace v podobe jejich bojove podpory a nebudeme s nimi dale spojovat nase jmeno. Tot vyjadreni Pro fide k celemu incidentu.
Hugo alias Heinrich von Rheinhausen
www.johanite.cz
Avatar uživatele
Krea
Příspěvky: 308
Registrován: 30 Zář 2007, 20:28
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Krea »

Radim Vaňousek napsal:Krea: No jo, ale to mi musíš pár dní před Libušínem zahlásit souřadnice vašeho ležení. :protest:
Ok. Přesně, s GPS a počítat s odchylkou. :-))))
"Bát se? Tebe? Před hodinou jsem zabila a stáhla medvěda dvakrát tak velkého - a to ani neměl tak hloupé poznámky!" :) hra Proroctví, Altar
Odpovědět

Vrátit se na “Hodnocení akcí”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů