Libušín 2010

byl jsem tady a támhle...
Avatar uživatele
Mahy
Příspěvky: 549
Registrován: 22 Zář 2008, 21:43
Místo/Bydliště: Třebíč

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Mahy »

Krea napsal:
Radim Vaňousek napsal:Krea: No jo, ale to mi musíš pár dní před Libušínem zahlásit souřadnice vašeho ležení. :protest:
Ok. Přesně, s GPS a počítat s odchylkou. :-))))

U Radima počítat spíš s úchylkou než s odchylkou :wave: :lol:
Quod licet Jovi, non licet bovi
Rychlokvaška ve všech směrech
http://polnimyslivci.webnode.cz/
Avatar uživatele
Krea
Příspěvky: 308
Registrován: 30 Zář 2007, 20:28
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Krea »

Mahy napsal:Krea: No jo, ale to mi musíš pár dní před Libušínem zahlásit souřadnice vašeho ležení. :protest:
Ok. Přesně, s GPS a počítat s odchylkou. :-))))
U Radima počítat spíš s úchylkou než s odchylkou :wave: :lol:
Ú/od-chylky se stírají s počtem vypitých medovin :-))), ale kvůli Radimovi na přes rok Jéňa určitě zapálí všechny svoje lucerničky, aby nebloudil.
"Bát se? Tebe? Před hodinou jsem zabila a stáhla medvěda dvakrát tak velkého - a to ani neměl tak hloupé poznámky!" :) hra Proroctví, Altar
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Kamarádi... :thin: :D
Avatar uživatele
Krea
Příspěvky: 308
Registrován: 30 Zář 2007, 20:28
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Krea »

Radime, jako že nás dloubneš drápkem? Nebo co to má jako znamenat. Na tohle jsem blonďatá asi i já.
"Bát se? Tebe? Před hodinou jsem zabila a stáhla medvěda dvakrát tak velkého - a to ani neměl tak hloupé poznámky!" :) hra Proroctví, Altar
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Radim Vaňousek »

No jestli mnozí efektové dovolí, pak bych si do tebe milerád dloubnul... a brácha říká, že taky :laughing6:

(Damn, I am good. Chmchmchmchm)
Avatar uživatele
Krea
Příspěvky: 308
Registrován: 30 Zář 2007, 20:28
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Krea »

Radim Vaňousek napsal:No jestli mnozí efektové dovolí, pak bych si do tebe milerád dloubnul... a brácha říká, že taky :laughing6:
(Damn, I am good. Chmchmchmchm)
Abyste nebyli známí jako klan jednorukých bratrů.
"Bát se? Tebe? Před hodinou jsem zabila a stáhla medvěda dvakrát tak velkého - a to ani neměl tak hloupé poznámky!" :) hra Proroctví, Altar
Avatar uživatele
Madeleine
Příspěvky: 169
Registrován: 09 Dub 2010, 09:50
SHŠ: Civitas Pragensis
Místo/Bydliště: Praga.

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Madeleine »

Radim Vaňousek napsal:Byly narážky i na večírky pořádané v jednotlivých táborech zóny 1. Prý se tam objevovaly petlahve na stolech atp. Uznávám, že je to jen drobná kosmetická vada a že pro pokoj těchto rýpalů se jí dá do budoucna vyvarovat. Jak jsem psal -rád se kontrol ujmu.
K těm kontrolám. Hodláš obcházet celou zónu jedna a kontrolovat paskvily?
Omnia Vincit Amor
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Krea: :albino:

Madeleine: Do určité hodiny ano. Po večerech už by to asi bylo asi nerealizovatelné -asi by pak bylo lepší, kdyby si pro takové chvíle pravidlo pořádku v táborech účastníci pamatovali a dodržovali ho z vlastní vůle.
Avatar uživatele
Siegfried
Chaos
Chaos
Příspěvky: 2676
Registrován: 05 Pro 2006, 11:12

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Siegfried »

Zadání bylo aby to bylo ok od 10:00 do 18:00 v sobotu. To že někteří to dokáží dělat stále a přijde jim to přirozené je super, a byli bychom rádi kdyby se to tímto smerem směřovalo, ale záměrně jsme to nenastavili jako povinnost, protože si uvědomujeme. že Libušín je v prvé řadě setkání, a vývoj lze směřovat a podporovat ale ne přeskočit :)

Protož, prosím, povstaň Pane Bože vojsk, silný mstiteli, jenž mstíš hřiechy otcóv nad syny až do třetieho i čtvrtého pokolenie! Pozdvihni sě, jenž súdíš zemi, odplať otplatu pyšným a na tohoto přezřejmého potupitele tvého nepoškvrněného zákona a znamenitého haněče a tvých věrných lítého záhubci ruku tvé pomsty ztáhni!
Avatar uživatele
Krea
Příspěvky: 308
Registrován: 30 Zář 2007, 20:28
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Krea »

Hlavně by bylo fajn nějak vyšutrovat nebo poučit tu bandu, co byla na půli cesty mezi 2 a 3, ale zároveň z 1 byla vidět. Klopýtala jsem kolem těch hlíníkovejch sedátek asi 10x denně a myslím, že to nemohli přehlédnout ani návštěvníci - mufloni. Jasně, že tam jezdí, co ta akce existuje (alespoň tak vypadali), ale když se podařilo pokročit od kamaší k nohavicím a to vcelku plošně, tak by šlo i je nějak posunout ...

Možná jsem naivní.
"Bát se? Tebe? Před hodinou jsem zabila a stáhla medvěda dvakrát tak velkého - a to ani neměl tak hloupé poznámky!" :) hra Proroctví, Altar
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Jde o to, že tam nebyl nikdo, kdo by účastníky se stany 2-3 nasměroval do správných míst. Jenže takový člověk by musel na Libušín přijet už týden předem, aby stihl dezorientované náležitě přemístit. Sám jsem stan postavil na místo dle svého uvážení, protože ni ve čtvrtek nebylo na koho se obrátit ohledně výběru destinace.
To samé platí pro parkoviště, do kterých by se vešlo minimálně o 10% více vozidel, kdyby se našel zodpovědný logistik.

2 lidi... za pokus nic nedáme, co? :?:
Avatar uživatele
Hugo
Příspěvky: 167
Registrován: 07 Říj 2008, 11:20

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Hugo »

Na koho se obratit ohledne vyberu destinace? Jak to presne myslis? Plan rozvrzeni tabora s jednotlivymi zonami byl na libusinskych strankach dostatecne dlouho prezentovan. Rovnez primo na miste byly tyden predem rozmistnene zalaminovane plany tabora opet s pomerne jednoznacnym rozdelenim taboriste podle zon. A to vcetne popisu kdo a co v ktere zone smi ci nesmi taborit. Navic bylo dostatecne dlouho predem na diskuznich forech donekonecna opakovano, ze zadne rezervace ci konkretni zajistovani mista neni v silach organizatoru, a ze jedine co se tomu blizi, je rozvrzeni tabora v zone jedna, protoze to bude divacka ZOO a v tom si organizatori nechavaji pravo veta.
Pravidla pro zony byla dana celkem jednoznacne, takze prilis nerozumim v cem by mel byt problem. Pokud jsi ocekaval nekoho, kdo bude na miste cekat a kazdeho nove prijezdsivsiho vezme za ruku, dovede ke konkretnimu mistu a rekne "tady je to tvoje", tak to vazne neni realne. Ja osobne jsem treba jeste v patek vecer behal, resil, psal a maloval popisky a navigaci na divackou stezku.

Jestli lide dodrzovali zony a na pomezi dvojky a trojky byli nejaci "mufloni", tak by s nimi stejne nikdo nic neudelal, protoze jestlize dodrzeli plan tabora, nebylo jaksi opravneni je nekam vyhazovat. To ze je z nekterych mist k prehlednuti cely areal a jsou v dany moment videt i iglu, bubliny a ruzne dalsi plastoviny je bohuzel holy fakt a tezko se s tim da vzhledem k dispozicim koupaliste a jeho terenu neco delat. Asi tezko slo prijit a rici "jste sice ve trojce, ale my z jednicky na vas vidime a to nechceme, takze si seberete saky a paky a bezte do jine casti trojky kde na vas neuvidime".

2 lidi jako koordinatory tyden predem...proc ne. Kdo to ale bude? Kdo se toho dobrovolne ujme? A hlavne kdo ty lidi zaplati a kdo je bude ten tyden zivit a kde budou bydlet? Takze zrovna v tomhle pripade si myslim, ze za pokus neco dame a to ne zrovna malo. Navic v pripade parkoviste se na nej vejde o deset procent aut vic kdyz budou lidi parkovat jako lidi a ne jako tatari. To by jen na tom parkovisti muselo byt pet chlapiku s vysilackami uz od ctvrtka az do soboty dopoledne prakticky nonstop a koordinovat to tam. Spousty lidi treba prijelo ve ctvrtek, v patek zase nekam odjelo, ruzne privazelo dalis vybaveni, veci, lidi, pak se opet na parkoviste vraceli atd.
Hugo alias Heinrich von Rheinhausen
www.johanite.cz
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Hugo: Na Libušín jezdí mnoho lidí už během pracovních dní. Nikde jsem nepsal, že by to měl dělat jeden z vás, proboha. Mnozí z ČK si to mohou vzít na starosti a těm, co přijedou po nich, že by ukázali, kde udělat rozumnou uličku, kde vjezd pro auta atp. Ukázka letošní lajny mezi 2-3 byla fakt špatná. Můžeme jen děkovat, že se našel jeden výmol, kde se nedalo stanovat, jinak by to bylo absolutně neprůjezdné.

Co se "živení" zodpovědných osob týče -ty je neplatíš, pokud vím. Kasu drží stále stejný člověk. A myslím, že Libušín je takovej rejžák, že nějaké 2 profi osoby jsou jen neznatelnou přítěží.
Avatar uživatele
Siegfried
Chaos
Chaos
Příspěvky: 2676
Registrován: 05 Pro 2006, 11:12

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Siegfried »

Abych to shrnul, rozdíl mezi dva a tři byl jen ten, že ve dva chceme aby od diváků nebyly vidět bubliny a vojenské stany. To se asi podařilo. Nebylo v silách nikoho to zajistit lépe. Pokud tam chceš bejt a dělat to, tak to udělej Radime. Já tam bydlet nebudu a ochota Jandy spolupracovat má své meze. Já si přeju aby největší česká akce byla důstojná a né skládka a snažím se to řešit s prostředky které jsou. Podstatné je, že se letos všichni dozvěděli že existuje cosi jako zony. A uvidíme kolik si z toho budou pamatovat příští rok. S tím pak můžem pracovat.

Protož, prosím, povstaň Pane Bože vojsk, silný mstiteli, jenž mstíš hřiechy otcóv nad syny až do třetieho i čtvrtého pokolenie! Pozdvihni sě, jenž súdíš zemi, odplať otplatu pyšným a na tohoto přezřejmého potupitele tvého nepoškvrněného zákona a znamenitého haněče a tvých věrných lítého záhubci ruku tvé pomsty ztáhni!
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Libušín 2010

Příspěvek od Radim Vaňousek »

A už to zase házíte na sebe a na mě s dávkou ublíženosti. Evidentně tu není zájem o kritiku (na kterou se příště asi vyseru, pokud budete mít ke všemu stejný přístup typu "Janda řekl, Janda nikdá názor nezmění"). Janda je sice konzervativní, nicméně je to taky člověk a názor za určitých předpokladů změní (Bohužel osobně ho neznám, těžko vám napíšu za jakých). Moje minulá úleva od desátku ze stánkaření (díky Hejtmane) byla hezkým příkladem, že všechno jde, když se flinta hned nehází do žita.
Nehaním tu vaší snahu o zlepšení libušínské úrovně, jen poukazuji na nedostatky, které se řešit dají. Tedy alespoň z pohledu mého. ;)
Odpovědět

Vrátit se na “Hodnocení akcí”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 1 host